home Intencje mszalne Intencje mszalne 08.01.2018 – 14.01.2018 r.

Intencje mszalne 08.01.2018 – 14.01.2018 r.

Poniedziałek: 08.01

7.00 1.      + Anna Borowiec od Zofii Wacławek z rodziną

2.      + Henryk Wojturski od rodziny Gawronów

3.      + Stanisław Kotula od Zofii Głodowskiej z rodziną

18.00         1. + Stefan Rzeszutko od żony

+Helena Paśkiewicz od Władysławy i Jerzego Pryk – Tarnoszyn

+ Zofia Skoczylas od koleżanek i kolegów ze Spółdzielni Zodiak – Mołdawia

Wtorek: 09.01

7.00 1.      + Justyna Grzebyk od synowej Marii

2.      + Maria Pasierb od Kotów

3.      + Janina Ślączka od córki z mężem

18.00          1. + Danuta Mazur w 2 r .śmierci

+ Helena Paśkiewicz od Władysławy i Jerzego Pryk – Tarnoszyn

+ Zofia Skoczylas od koleżanek i kolegów ze Spółdzielni Zodiak – Mołdawia

Środa: 10.01

7.00 1.      + Stefania Żmuda od Józefa Tobiasz z rodziną

2.      + Władysław Kot od chrześniaka Franciszka

3.      + Stanisława Pitera od bratowej Janiny

18.00          1. O zdrowie dla Juliusza Żukowskiego

+ Helena Paśkiewicz od Władysławy i Jerzego Pryk – Tarnoszyn

+ Zofia Skoczylas od koleżanek i kolegów ze Spółdzielni Zodiak – Mołdawia

Czwartek: 11.01

7.00 1.      + Stanisław Bała od rodziny Paściaków

2.      + Paweł Ferenc od rodziny Dymnickich

3.      + Anna Dudek od Beaty Szczęch z rodziną

18.00          1. + Beata Prasoł od kuzyna Roberta z rodziną

+ Helena Paśkiewicz od kuzynki Krystyny Kowalskiej z rodziną – Tarnoszyn

+ Zofia Skoczylas od kolegów i koleżanek ze Spółdzielni Zodiak

Piątek: 12.01

7.00 1.      + Stanisław Bożek od sąsiadów z Herbowej i Chmielnej

2.      + Bronisława Bożek od Józefa Bomba z rodziną

3.      + Mieczysław Basiura od rodziny Kotuli

18.00          1. + Janusz Najda od Danuty Jopek

+ Helena Paśkiewicz od swatów Pasków z Góry Ropczyckiej – Tarnoszyn

+ Zofia Skoczylas od Mariana z Rzeszowa – Mołdawia

Sobota: 13.01

7.00 1.      + Tadeusz Warzocha od bratanicy Zofii z rodziną

2.      + Andrzej Procyk od rodziny Menc

3.      + Aleksander Kieś od Józefa Buż z rodziną

18.00          1. + Władysław Słowik od rodziny Rałowskich

+Helena Paśkiewicz od Stafana Rzeszutko z rodziną – Tarnoszyn

+ Zofia Skoczylas od rodziny Dyniów – Mołdawia

NIEDZIELA: 14.01

7.00 1.      + Magdalena, Rozalia i Tomasz Szwed
9.00 1.      + Jan i Helena Żmuda oraz zmarli z rodziny

2.      + Stanisława (k) Tłuczek w 11 r. śmierci

10.30 1.      + Genowefa i Henryk Myrda w 18 r. śmierci
12.00 1.      Za parafian
16.00 1.      + Bogdan i Józef Szczęch
18.00          1. + Józef i Julia Chmiel

+ Helena Paśkiewicz od Krzysztofa Rzeszutko z rodziną – Tarnoszyn

+ Zofia Skoczylas od rodziny z Opola – Mołdawia