XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA 11 PAŹDZIERNIKA 2015 R.

1. Dzisiaj Dzień Papieski – zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, o 15.30 nabożeństwo różańcowe.

2. W tygodniu Msza św. 7.00 i 18.00 z nabożeństwem różańcowym.

3. W poniedziałek wspomnienie bł. Jana Beyzyma; o 18.30 spotkanie ministrantów.

4. We wtorek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego; o 18.30 spotkanie lektorów.

5. W środę Dzień Nauczyciela – modlić się będziemy o potrzebne łaski dla nauczycieli i wychowawców, a także o życie wieczne dla zmarłych pedagogów.

6. W czwartek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, od 17.15 adoracja.

7. W czwartek o 20.00 adoracja w ramach duchowego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, zapraszamy kandydatów do bierzmowania z III klasy gimnazjum, młodzież gimnazjalna i ze szkół średnich., a także rodziny, które będą przyjmować młodzież z zagranicy.

8. W czwartek też jest Dzień Dziecka Utraconego. O 18.00 będziemy modlić się za zmarłe dzieci: naturalnie poronione, urodzone martwe, zmarłe tuz po urodzeniu lub w dzieciństwie. Zapraszamy rodziców, którzy przeżyli takie nieszczęście – będziemy modlić się dla nich o duchową pociechę i dar męstwa.

9. W piątek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

10. W sobotę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego.

11. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Marii Mróz.

12. Członkami Parafialnej Rady Duszpasterskiej z urzędu są: ks. proboszcz, ks. wikariusz, s. przełożona, p. katechetka; mianowanymi przez ks. proboszcza są: Dorota Pałka, Danuta Chotkowska, Zdzisław Nalepa, Adam Komórek, Łukasz Wacławek. Wszystkich członków Rady zapraszamy w przyszła niedzielę na Mszę św. o 12.00 – będzie uroczyste wręczenie nominacji oraz złożenie przyrzeczenia.

13. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie i kwiaty, w tym tygodniu z ul. Karmelickiej prosimy rodziny: Bogumiły Głodowskiej, Reny Wilczyńskiej, Grażyny Paśko, Anny Naleśnik, Magdaleny Świder, Heleny Rozmus, Doroty Grzebyk, Sylwii Bober, Józefa Hajnosz, Krystyny Martowicz.

14. Jutro o 10.00 na cmentarzu będą 4 nowe kontenery po 1100 litrów na śmieci, bardzo prosimy, aby już przystąpić do porządkowania cmentarza, proszę poznosić wypalone znicze. Istnieje możliwość ubezpieczenia nagrobków w PZU – szczegóły na plakacie.

15. Pan Prezydent Rzeszowa zaprasza jutro mieszkańców Osiedla Budziwój na 16.30 na otwarcie nowego Domu Kultury „Country” przy ul. Herbowej, natomiast o 17.00 odbędzie się tam spotkanie Pana Prezydenta z mieszkańcami Osiedla odnośnie spraw bieżących Osiedla i budżetu obywatelskiego.

16. Na stoliczku mamy wyłożoną darmową broszurę „Kilka słów o życiu” oraz naklejki i obrazki na Dzień Papieski.

17. Na parafialnym FB mamy codzienne relacje z Synodu Biskupów, zachęcamy do oglądania, pomódlmy się teraz w intencji Synodu: „Pod Twoją obronę…”