Ogłoszenia – III Niedziela Wielkiego Postu, 28.02.2016 r.

OGŁOSZENIA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28 LUTEGO 2016 R.

1. Dzisiaj o 17.00 Grupa Teatralna „Rodzina” z Grzegorzówki – Wólki Hyżneńskiej przedstawi „Misterium Męki Jezusa Chrystusa” – serdecznie zapraszamy.

2. W poniedziałek na 20.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z III klasy gimnazjum wraz z rodzicami na nabożeństwo wręczenia krzyży.

3. We wtorek rozpoczyna sie miesiąc marzec, który w naszej pobożności dedykowany jest św. Józefowi, który jest patronem mężczyzn. Cały miesiąc po Mszy porannej Litanią do św. Józefa modlić się będziemy w intencjach mężów i ojców z naszej parafii. Zachęcamy, aby tą litanią modlić się w domach w ramach pacierza wieczornego.

4. W środę Nowenna do Siedmiu Boleści Matki Bożej.

5. I czwartek – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne, od 17.15 adoracja z okazją do spowiedzi.

6. I piątek miesiąca: 6.30 spowiedź, 9.00 wyjazd do chorych, 17.00 spowiedź, 17.30 Droga Krzyżowa, 18.00 Msza św. o Sercu Pana Jezusa i nabożeństwo, 20.00 Droga Krzyżowa. Modlimy się za ks. bpa Kazimierza w dniu imienin.

7. I Sobota miesiąca: po Mszy wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

8. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

9. Zapowiedzi: Jacek Głodowski – Alicja Głodowska, Hubert Głód – Dagmara Tomaka (zap. I), Adam Głodowski – Natalia Bury (zap. II).

10. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Chmielnej prosimy rodziny: Alicji Sałacińskiej, Stanisławy Bożek, Joanny Morończyk, Agnieszki Jarosławskiej, Marty Orłowskiej, Magdaleny Chłanda, Łucji Mazur, Elżbiety Szpunar, Małgorzaty Krawczyk, Moniki Nabożnej – Kut i Agnieszki Pizło-Nobis.

11. Od dzisiaj w zakrystii trwają zapisy na Parafialną Drogę Krzyżową na Tarnicę w Bieszczadach, która będzie w sobotę 12 marca (6.00 – Msza św., 6.30 – wyjazd, powrót ok. 21.00). Koszt 80 zł (autobus, obiadokolacja, przewodnik, ubezpieczenie, bilety wstępu na szlak) – płatne przy zapisie.