Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkiego Postu, 6.03.2016 r.

1. Dzisiaj Niedziela laetare – kolor różowy, na każdej Mszy św. aspersja i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, na Mszy o 12.00 przyjęcie 19 kandydatek do scholi parafialnej, o 17.00 nabożeństwo Gorzkich Żali.

2. Dzisiaj o 18.30 w kościele w Siedliskach Teatr „Jaruga” przedstawi „Misterium passionis” według tekstów poetów polskich w konwencji teatru cieni. Zapraszamy.

3. W poniedziałek o 18.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

4. We wtorek Dzień Kobiet – wszystkie niewiasty zapraszamy na wspólną modlitwę. O 17.00 spowiedź kandydatów do bierzmowania i świadków oraz ich rodziców i krewnych. O 18.30 zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów.

5. W środę ks. bp ordynariusz Jan Wątroba udzieli sakramentu bierzmowania uczniom z III klasy gimnazjum. Zapraszamy do uczestnictwo rodziców, rodziców chrzestnych, rodzeństwo i dziadków bierzmowanych, a także wszystkich parafian.

6. W czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź.

7. W piątek Droga Krzyżowa o 17.30 i o 20.00 – zapraszamy. Spotkania oazy młodszej (16.30) i starszej (18.00).

8. W sobotę Parafialna Droga Krzyżowa na Tarnicę: o 6.00 Msza św., wyjazd o 6.30. Jest jeszcze 6 wolnych miejsc w autobusie drugim.

9. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje wielkopostne – zapraszamy do udziału, prosimy też wszystkich parafian o modlitwę w intencji rekolekcji. Szczegółowy plan rekolekcji podamy w przyszłą niedzielę.

10. W przyszłą niedzielę będą rozprowadzane wielkanocne baranki Caritas. Natomiast dzieci z Domu Dziecka sprzedawać będą wykonane przez siebie palmy – zbierają fundusze na zakup rowerów.

11. W przyszłą niedzielę na Gorzkich Żalach będzie składka na urządzenie ciemnicy i Bożego Grobu.

12. Zapowiedzi: Jacek Głodowski – Alicja Głodowska, Hubert Głód – Dagmara Tomaka (zap. II), Adam Głodowski – Natalia Bury (zap. III).

13. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Prosimy rodziny: Bożeny Ruszała, Edyty Dziedzic, Beaty Tarka, Jadwigi Gaweł, Anny Pelc, Lidii Niemiec, Emilii Błahut, Bernadety Głód, Leokadii Lampart, Ewy Pszeniczny, Agnieszki Mazur, Małgorzaty Kadłuczko, Hanny Babula.