Intencje Mszalne 30.05.2016 – 05.06.2016

Poniedziałek: 30.05

7.00 1.       + Stanisław Michalski od chrześnicy Barbary z rodziną

2.       + Władysław Mitał od rodziny Konkolów (x. gość)

18.00 1.       + Zdzisław Wacławek (30) – zakończenie Mszy gregoriańskich (x. gość)

2.       + Józef Rzeźnik oraz za zmarłych z rodziny (x. gość)

3.       + Mieczysław Paśko od sąsiada Stanisława Kozdraś z rodziną

4.       + Anna Nitka od róży Eugeniusza Nitki

Wtorek: 31.06

7.00 1.       + Wiesław Dudek od kuzynki Stanisławy

2.       + Antonina Kuczmarz od sióstr różańcowych (x. gość)

18.00 1.       + Eugenia Gawełko od Pauliny, Jana i Stasia (x. gość)

2.       + Stanisława (k) Gawron w 8 r. śmierci

3.       + Albina Prokop od rodziny Świder

Środa: 01.06

7.00 1.       + Wiktoria Błońska w 15 r. śmierci (x. gość)

2.       + Teresa Szczygieł od sąsiadów z ul. Budziwojskiej i ks. Guzego (x. gość)

3.       + Janina Słowik od córki Aliny z Dębicy

18.00 1.       + Eugenia Ostrowska (1) – rozp. Mszy gregoriańskich (x. gość)

2.       + Mieczysław Trojan w 8 r. śmierci (x. gość)

3.       + Kazimierz Paśkiewicz od córki Iwony z rodziną

4.       + Stanisław Michalski od Waldemara Michalskiego z rodziną

Czwartek: 02.06

7.00 1.       + Eugenia Ostrowska (2)

2.       + Władysław Mitał od chrześnicy Bożeny z rodziną (x. gość)

3.       + Mieczysław Paśko od Jacka Szczoczarza z rodziną (x. gość)

4.       + Anna Nitka od rodziny Gawłów

18.00 1.       + Stanisław i Katarzyna Kościółek (x. gość)

2.       + Piotr Bieńko od brata (x. gość)

3.       + Antonina Kuczmarz od sióstr różańcowych

Piątek: 03.06

7.00 1.       + Albina Prokop od syna Stanisława z żoną

2.       + Kazimierz Paśkiewicz od mamy Justyny (x. gość)

3.       + Anna Nitka od braci różańcowych z róży Stanisława Ziemniaka (x. gość)

18.00 1.       + Eugenia Ostrowska (3)

2.       + Emilia i Franciszek Ożyło

3.       + Wiesław Dudek od kuzynki z Siedlisk z rodziną (x. gość)

4.       + Teresa Szczygieł od Doroty z rodziną (x. gość)

Sobota: 04.06

7.00 1.       + Stanisław Michalski od sąsiadów Stanisławy z rodziną

2.       + Władysław Mitał od rady parafialnej oraz komitetu budowy kościoła (x. gość)

3.       +  Mieczysław Paśko od rodziny Członków z Białej (x. gość)

18.00 1.       + Franciszek (x. gość)

2.       + Eugenia Ostrowska (4)

3.       + Janina Słowik od córki Aliny z Dębicy

Niedziela: 05.06

7.00 + Antonina Kuczmarz od dzieci z rodzinami
9.00 + Cecylia, Bronisław Bober
10.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Janusza Bober w 20 r. ślubu
12.00 1.       + Genowefa i Stanisław Klimczak (x. gość)

2.       + Anna Nitka od róży Anny Nitka (x. gość)

16.00 + Maria Solecka i Tadeusz Błoński oraz zmarli z rodziny
18.00 + Eugenia Ostrowska (5)
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój