Ogłoszenia – XIV Niedziela Zwykła, 3.07.2016 r.

OGŁOSZENIA – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA,3 LIPCA 2016 R.

1. Dzisiaj na każdej Mszy św. aspersja i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, a na Mszy św. o 12.00 dziękczynienie za złożenie przez s. Magdalenę wieczystej profesji zakonnej.

2. W tygodniu Msze św. rano o 7.00 z litanią do Najdroższej Krwi Pana Jezusa i wieczorem o 18.00.

3. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego. O 11.30 na cmentarzu Wilkowyja pogrzeb śp. Stanisława Ślawskiego.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej.

5. W czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.

6. W czwartek rozpoczęcie Nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed jej świętem 16 lipca. Zapraszamy wszystkich czcicieli szkaplerza.

7. W piątek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Modlić się będziemy, aby nasze serca były miłosierne wobec bliźnich. Będzie namaszczenie Balsamem Miłosierdzia.

8. W przyszłą niedzielę w Białej od 14.00 Piknik Rodzinny, różaniec w niedzielę poprowadzi róża Marii Pałka.

9. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Miejskiej prosimy rodziny: Bronisławy Synoś, Izabeli Sikora, Magdaleny Korzeniowskiej, Danuty Synoś, Beaty Trzyna, Moniki Ożyło, Anety Jakubiec, Krystyny Synoś, Marii Gliwa, Stanisławy Wacławek.

10. Z racji światowych Dni Młodzieży w naszej parafii przebywać będzie ok. 100 osób z Chin i Egiptu. W tym tygodniu nawiążemy osobisty kontakt z rodzinami, u których młodzież będzie mieszkać. Nie wszyscy, którzy wyrazili chęć przyjęcia otrzymają młodzież. Nasi parafianie zgłosili najwięcej mieszkań w całej diecezji. Wszystkim wyrażamy serdeczne podziękowanie. Tych, którzy nie otrzymają młodzieży przepraszamy.

11. W środę 6 lipca o 14.00 parafia nasza gościć będzie ok. 400 pieszych pielgrzymów z Przemyśla do Częstochowy. Bardzo serdecznie prosimy parafian o dostarczenie ciasta oraz napojów: woda mineralna i kompot. Pielgrzymi obiecują modlitwę w intencji swoich dobroczyńców.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. dr. Janowi Kuligowi- ojcu duchownemu z WSD w Rzeszowie – za dzisiejsze słowo Boże o adoracji Najświętszego Sakramentu. Bóg zapłać!