Ogłoszenia – XVI Niedziela Zwykła, 17.07.2016 r.

OGŁOSZENIA – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 LIPCA 2016 R.

1. W tygodniu Msze św. o 7.00 z litanią do Krwi Pańskiej i 18.00.

2. Jutro wspomnienie Szymona z Lipnicy, w środę św. Czesława, w piątek św. Marii Magdaleny, w sobotę św. Brygidy – patronki Europy.

3. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej.

5. W czwartek adoracja od 17.15 i spowiedź.

6. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, będziemy rozważać uczynek chrześcijańskiego miłosierdzia „Głodnych nakarmić” oraz zyskiwać odpust przez modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia.

7. W przyszłą niedzielę na każdej Mszy św. modlitwy w intencji kierowców oraz poświęcenie pojazdów. Zbiórka do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy. Różaniec róża Zofii Pałka.

8. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Miejskiej prosimy rodziny: Zofii Jacek, Marty Bielec, Bożeny Ożyło, Anny Mucha, Dominiki Depa, Renaty Lomper, Katarzyny Kus, Barbary Włodyka, Elżbiety Sikora, Beaty Wisz.

9. Zapowiedzi: Paweł Sitnik-Ewa Tobiasz, Łukasz Kuś-Maria Jopek, Dariusz Stohandel-Jolanta Mierzwa, Maciej Urban-Izabela Helwin, Rafał Marycki-Patrycja Borowiec (zap. II).

10. W tym tygodniu w naszej parafii przebywać będzie młodzież z Chin i Egiptu, która przybyła na światowe dni młodzieży. Już dzisiaj dziękujemy rodzinom, które będą podejmować młodzież okazując im gościnność. Spotykając młodzież zagraniczną na przystankach, w środkach komunikacji okazujmy jej serdeczność i pomoc.

11. Młodzież naszej parafii oraz rodziny goszczące zapraszamy na spotkania modlitewne z młodzieżą zagraniczną w naszym kościele: we wtorek 18 lipca o godz. 18.00 Msza św. dla grupy chińskiej; w sobotę 23 lipca o godz. 9.00 katecheza, spowiedź i Msza św. dla grupy chińskiej; w niedzielę 24 lipca o godz. 12.00 Msza św. z udziałem młodzieży chińskiej i egipskiej.

12. Będą też spotkania ogólno miejskie na które zapraszamy naszą młodzież, a także rodziny goszczące młodzież: w czwartek 21 lipca koncert na Rynku o 19.30; w piątek 23 lipca Msza św. przy relikwiach bł. Giorgio Frassatiego w kościele dominikanów o 18.00, a o 19.30 koncert na Rynku; w sobotę 23 lipca Festiwal Wiary i Wieczór Uwielbienia w Hali na Podpromiu od godz. 16.00 – tu potrzebne będą karty wstępu, które będą do odebrania od jutra w zakrystii po Mszy wieczornej.