Ogłoszenia – XX Niedziela Zwykła, 14.08.2016 r.

OGŁOSZENIA – XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 SIERPNIA 2016 R.

1. Dzisiaj o 13.30 wyjście pieszej pielgrzymki do Borku Starego, gdzie o 17.00 będzie uroczysta suma odpustowa. Zapraszamy do pielgrzymowania. Powrót we własnym zakresie.

2. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Śnieżnej, porządek Mszy św. jak w niedzielę, na każdej Mszy poświęcenie ziela. Jutro wspominamy „Cud nad Wisłą” roku 1920, jest to też Święto Wojska Polskiego.

3. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.

4. W środę wspomnienie św. Jacka, Nowenna do Matki Bożej.

5. W czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź.

6. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, rozważać będziemy uczynek „Podróżnych w dom przyjąć” i zyskiwać odpust przez odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia.

7. W sobotę wspomnienie św. Bernarda.

8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.00 dożynki – dziękczynienie za tegoroczne plony.

9. W przyszłą niedzielę prosimy o comiesięczną składkę inwestycyjną. Różaniec róża Zofii Kapłon.

10. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie. W tym tygodniu z ul. Senatorskiej prosimy rodziny: Mariana Miąsik, Stanisławy Lasota, Małgorzaty Kuśnierz, Zofii Kuśnierz, Ewy Skiba, Bogdana Głodowskiego, Doroty Głodowskiej, Krystyny Koncewicz, Krystyny Gajdek, Elżbiety Mikuła.

11. W sanktuarium w Cmolasie w dniach od 18 do 20 sierpnia odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodych „Życiodajne Źródło”. Ulotki z programem i opisem spotkania są wyłożone na stoliku. Szczegóły na WWW.sdmrzeszow.pl. Zachęcamy do wyjazdu.