Ogłoszenia – XXI Niedziela Zwykła, 21.08.2016 r.

OGŁOSZENIA – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA,  21 SIERPNIA 2016 R.

 

 1. Dzisiaj na Mszy św. o 12.00 parafialne dziękczynienie za plony. Dziękujemy za przygotowane wieńce dożynkowe.

 

 1. Jutro wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej. O 14. Pogrzeb śp. Stefana Legenc.

 

 1. We wtorek bł. Władysława Findysza, nabożeństwo do św. Antoniego.

 

 1. W środę św. Bartłomieja Apostoła, Nowenna do Matki Bożej.

 

 1. W czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

 1. W piątek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej – ponowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

 

 1. Sobota św. Moniki.

 

 1. W przyszłą niedzielę dożynki diecezjalne w katedrze. Prosimy, aby parafię reprezentował wieniec z Kolonii. Różaniec róża Olgi Kotula.

 

 1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na dożywianie dzieci w naszej szkole. Z racji Roku Miłosierdzia jako parafia pragniemy ufundować dożywianie 4 dzieciom z rodzin ubogich. Na ten cel przeznaczane też będą ofiary składane do skarbony „Chleb św. Antoniego”.

 

 1. Zapowiedzi: Krzysztof Paśko – Agnieszka Łach, Łukasz Lassota – Alicja Dydek.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Senatorskiej prosimy rodziny: Agnieszki Haber, Marty Pinda, Jadwigi Snela, Anny Znojek, Małgorzaty Inglot, Iwony Gliwa, Anety Kościółek, Marcina Kędzierskiego, Małgorzaty Miłka, Anity Zygmunt.

 

 1. Matka prowincjalna dokonała zmiany w naszym domu zakonnym. Odchodzi s. Joanna Rapacz, której dziękujemy za 6-letnią pracę w naszym przedszkolu oraz życzymy wielu łask Bożych w przygotowaniach do pracy misyjnej w Republice Południowej Afryki.

 

 1. W poniedziałek 29 sierpnia organizacja „Kościół w potrzebie” organizować będzie zbiórkę elektrośmieci. Prosimy o ich przygotowanie, a szczegóły podamy za tydzień. Na stoliku są ulotki z informacją.