Ogłoszenia – XXII Niedziela Zwykła, 28.08.2016 r.

OGŁOSZENIA – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 SIERPNIA 2016 R.

1. W poniedziałek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

2. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej.

4. W czwartek o 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla naszej szkoły i przedszkola sióstr. Zapraszamy dyrekcję, nauczycieli i wychowawców oraz dzieci wraz z rodzicami.

5. I czwartek, dzień modlitw o powołania kapłańskie zakonne i misyjne, od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź dzieci i młodzieży na początek roku.

6. I piątek: 6.30 spowiedź, o 9.00 wyjazd do chorych w domach, od 17.00 spowiedź dzieci i młodzieży, 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa.

7. I sobota miesiąca, po Mszy wieczornej różaniec fatimski.

8. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, na Mszach św. pokropienie wodą święconą (aspersja) i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

9. Serdecznie witamy nową siostrę Elżbietę Twaróg, która przybyła z Krakowa. Siostra będzie pracować w naszym przedszkolu.

10. Zapowiedzi: Krzysztof Paśko – Agnieszka Łach, Łukasz Lassota – Alicja Dydek (II).

11. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Senatorskiej prosimy rodziny: Anny Półchłopek, Ewy Lipiec, Bogusławy Bułat, Agnieszki Kłoda, Zofii Rałowskiej, Marii Dubiel, Magdaleny Dąbrowskiej, Iwony Pezdan, Karoliny Winiarskiej, Teresy Gorczyca.

12. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną z ubiegłej niedzieli. Złożono 7 800 zł (bilon – 1900 zł, banknoty luzem – 2300 zł, banknoty w 47 kopertach – 3600 zł). Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto parafialne.

13. Firma Skańska informuje, ze rozpoczęła się przebudowa ulicy Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Papieską do skrzyżowania z ul. Św. Antoniego. Ten odcinek zostanie całkowicie wyłączony z ruchu do 15 grudnia br. Należy korzystać z wyznaczonych objazdów. Firma przeprasza za utrudnienia.

14. Jutro organizacja „Kościół w potrzebie” przeprowadza zbiórkę elektrośmieci, dochód przeznaczony na misje. Elektrośmieci można przywozić do godz. 12.00 – składujemy na placu kościelnym obok transformatora.

15. Dzisiaj zbiórka do puszek na ufundowanie obiadów w naszej szkole dla 4 dzieci z rodzin ubogich. Na ten cel możemy też składać ofiary w innym czasie do puszki w balaskach „Chleb św. Antoniego”.