Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu, 26.03.2017 r.

OGŁOSZENIA – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 26 MARCA 2017 R.

1. Dzisiaj o 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i zbiórką na urządzenie ciemnicy i Bożego Grobu.

2. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego. Spotkanie wszystkich lektorów i ministrantów.

3. We środę nowenna do Matki Bożej Bolesnej.

4. W czwartek od 17.15 adoracja i spowiedź.

5. Piątek Droga Krzyżowa o 17.30 i 20.00. Spotkanie oazy.

6. W sobotę wyjazd na Drogę Krzyżową na Smerek w Bieszczadach. O 6.00 Msza św., a po niej wyjazd. Są jeszcze wolne miejsca w drugim autobusie, zapraszamy do wyjazdu – zapisy do środy. W razie braku wystarczającej ilości chętnych podstawiony będzie bus.

7. I sobota miesiąca. Bardzo serdecznie zapraszamy na różaniec fatimski po Mszy św. wieczornej. Odpowiedzmy na wezwanie Matki Bożej wypowiedziane 100 lat temu w Fatimie.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne – róże różańcowe prosimy o modlitwę w ich intencji. O 6.30 Droga Krzyżowa, o 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i składką na kwiaty do Bożego Grobu. Różaniec róża Marii Pałka.

9. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. bł. ks. Kowalskiego prosimy rodziny: Pawła Trojanowskiego, Bożeny Grzebyk, Barbary Rokosz, Tadeusza Piekiełek, Marii Wielgos, Anny Saj, Katarzyny Ochab, Renaty Korga Anny Puszkarewicz, Renaty Lis.

10. Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne, w ubiegłą niedzielę złożono 10 650 zł. Bóg zapłać za ofiary składane w inne niedziele i wpłacane na konto.

11. Na małym stoliczku wyłożony jest nowy – darmowy numer gazety „Dobre nowiny” (200 egz.). Zachęcamy do lektury, jest tam wiele ciekawych rzeczy.

12. Dzisiaj dzieci i panie z Caritas rozprowadzają wielkanocne baranki Caritas. Cena 4 zł.