Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkanocną, 23.04.2017 r.

OGŁOSZENIA – II NIEDZIELA WIELKANOCNA
23 KWIETNIA 2017 R.

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego, o 15.30 Koronka i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Dzisiejsza składka jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

2. Dzisiaj w Kościele rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

3. Jutro liturgiczna Uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski.

4. We wtorek święto św. Marka Ewangelisty, nabożeństwo do św. Antoniego.

5. W środę na Mszę św. o 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z III klasy gimnazjum wraz z rodzicami. Będzie spotkanie z ks. dr. Januszem Podlaszczakiem – delegatem biskupim do spraw bierzmowania i złożenie próśb do księdza biskupa. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzi. Spotkanie oazy.

8. W sobotę święto św. Katarzyny ze Sieny – patronki Europy.

9. W sobotę przypada dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej. Spotkanie młodzieży o 19.00.

10. Przyszła niedziela jest Ogólnopolską Niedzielą Biblijną i I narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego. Na Mszy św. o 12.00 uroczyste przyjęcie członków Szkolnego Koła Caritas. Różaniec róża Olgi Kotula.

11. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Studzianki prosimy rodziny: Barbary Stachurskiej, Lucyny Paśko, Izabeli Paśko, Haliny Jopek, Beaty Policha, Iwony Siwiec, Jolanty Dorskiej, Urszuli Ochędowskiej, Emila Domino, Anny Paśkiewicz, Urszuli Dubiel, Marii Paśkiewicz.

12. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną z Poniedziałku Wielkanocnego, która wyniosła 10 800 zł. Bóg zapłać za ofiary składane w innym czasie i wpłacane na konto.

13. Zapowiedzi: Piotr Kowalski – Joanna Skowronek (zap. II).

14. Kontener na makulaturę, którą zbieramy na zakup studni głębinowej w Czadzie, pojawi się ostatecznie jutro po południu, firma nie wywiązała się z terminu. Prosimy o dostarczanie makulatury i układanie jej w kontenerze od tyłu pod sufit. Za tydzień przeprowadzimy zbiórkę do puszek na ten cel, prosimy o ofiary, które też można składać do skarbon w balaskach lub wpłacać na specjalne konto: BS Tyczyn 68 9164 0008 2001 0002 4152 0004. Bardzo serdecznie dziękujemy za dotychczasowe ofiary na ten cel.

15. Na stoliczku wyłożony jest nowy – darmowy numer gazety „CHiT – Chrystus i Ty”, który poświęcony jest objawieniom Matki Bożej w Fatimie . Zachęcamy do lektury.