Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną, 14.05.2017 r.

OGŁOSZENIA – V NIEDZIELA WIELKANOCNA
14 MAJA 2017 R.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc mieszkańcom Aleppo w Syrii, o 12.00 rocznica I Komunii św., o 15.30 nabożeństwo majowe.

2. Jutro na Mszy św. o 18.00 ks. bp ordynariusz Jan Wątroba udzieli sakramentu bierzmowania 59 uczniom z III klasy gimnazjum. Zapraszamy do uczestnictwa rodziców, rodziców chrzestnych, rodzeństwo i dziadków bierzmowanych, a także wszystkich parafian. Dla poszczególnych rodzin oraz całej wspólnoty parafialnej bierzmowanie jest ważnym wydarzeniem – potwierdźmy to swoją obecnością. Młodzi potrzebują naszej modlitwy i naszego świadectwa wiary.

3. W tygodniu Msze św. o 7.00 i 18.00 z nabożeństwem majowym.

4. We wtorek św. Andrzeja Boboli, męczennika i patrona polski.

5. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo przy relikwiach św. Jana Pawła II – prosimy o składanie próśb i podziękowań.

6. W czwartek od 17.15 adoracja i okazja do spowiedzi.

7. W piątek spotkanie oazy, w sobotę scholii i młodzieży.

8. Próby dla dzieci komunijnych we wtorek i piątek o 19.00.

9. W sobotę od 9.00 d0 10.00 I spowiedź dzieci z klas III oraz ich rodziców, rodziców chrzestnych, rodzeństwa i dziadków.

10. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę inwestycyjną na wypłacenie parkingu, na Mszy św. o 12.00 uroczystość I Komunii św. – prosimy przychodzić na inne Msze św. Różaniec róża Marii Mróz.

11. Zapowiedzi: Janusz Rędziniak- Agnieszka Borowiec; Mateusz Wanat – Zofia Wąsik (zap. I).

12. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła. W tym tygodniu prosimy: z ul. Liliowej rodziny –Janiny Baran, Anny Filipek, Edyty Szwed, Anny Szwed, Elżbiety Bilski, Barbary Bilski, Ewy Kozak oraz z ul. Laskowej rodziny – Renaty Stanowskiej, Agaty Bocheńskiej, Renaty Malinowskiej, Krystyny Huchla, Marii Kukla (ul. Studzianki) i Aldony Wysockiej (ul. Podlesie).

13. Ks. Maćkowi, dzisiejszemu solenizantowi, składamy najserdeczniejsze życzenia – zdrowia i wielu Bożych łask w duszpasterskim posługiwaniu.