Głoszenia na V Niedzielę Zwykłą, 04.02.2018 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA
4 LUTEGO 2018 R.

1. W poniedziałek św. Agaty –poświęcenie chleba i soli.

2. We wtorek o 17.30 różaniec w intencji poszanowania życia, zapraszamy członków Duchowej Adopcji, po Mszy św. nabożeństwo do św. Antoniego.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej – zapraszamy czcicieli Cudownego Medaliki.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.15 i spowiedź.

5. W piątek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. W sobotę będziemy obchodzić w naszej parafii Światowy Dzień Chorego – zapraszamy ludzi starszych i chorych oraz ich opiekunów. O 8.30 – spowiedź, o 9.00 Msza św. z udzielaniem sakramentu chorych, adoracja i błogosławieństwo lourdzkie Najświętszym Sakramentem.

7. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Magicznej prosimy rodziny: Wiesławy Paśko, Heleny Pyziak, Jadwigi Dobek, Beaty Błońskiej, Moniki Błońskiej, Alicji Lubaś, Jolanty Salamon, Renaty Kaczmarzyk, Lindy Mazur, Renaty Sołtys.

8. Przypominamy informację, że bierzmowanie III klas gimnazjum będzie w niedzielę 18 lutego na Mszy św. o 18.00 w naszym kościele, podczas kanonicznej wizytacji naszej parafii przeprowadzanej przez ks. biskupa ordynariusza Jana Wątrobę.