Ogłoszenia na XXVII Niedzielę zwykłą, 07.10.2018 r.

OGŁOSZENIA – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
7 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

1. Dzisiaj o 15.30 nabożeństwo różańcowe. W tygodniu różaniec po Mszy wieczornej, a w czwartek o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy – zwłaszcza dzieci komunijne i młodzież przed bierzmowaniem.

2. Spotkania rodziców dzieci komunijnych: w poniedziałek IIIa, we wtorek IIIb, o godz. 18.50 w salce pod kościołem. Zapraszamy.

3. We wtorek o 17.30 różaniec w intencji poszanowania życia ludzkiego. Zapraszamy członków Duchowej Adopcji.

4. We wtorek zbiórka ministrantów i lektorów- nauka czytania i publicznych wystąpień.

5. We środę spotkanie kandydatów do bierzmowania z III klasy gimnazjum.

6. W czwartek od 17.15 adoracja i możliwość spowiedzi.

7. W piątek wspomnienie bł. Jana Beyzyma, a w sobotę bł. Honorata Koźmińskiego. Spotkania oazy: o 16.30 oaza młodsza, a po Mszy oaza młodzieży.

8. W sobotę pielgrzymka kandydatów do bierzmowania z klas VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum do Siedlisk, do miejsca narodzin męczennika za różaniec bł. ks. Józefa Kowalskiego. O godz. 9.00 Msza św. z poświęceniem i wręczeniem różańców. Prosimy rodziców, aby dowieźli młodzież.

9. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski przeżywany pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – fundusz kształcenia utalentowanej młodzieży ze środowisk ubogich. Różaniec róża Marii Mróz.

10. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Miejskiej: Renaty Nowak, Stanisławy Wyskiel, Zofii Paliwody oraz rodziny z ul. św. Antoniego: Joanny Łobodzińskiej, Dominiki Skoczylas, Anny Ruszel, Dariusza Szydełko, Anny Kuziela, Marii Potępa.

11. Zapowiedzi: Krzysztof Dubiel-Marta Gomoła (I).

12. Następuje pewne przeorganizowanie na cmentarzu. Aktualnie robiony jest nowy wjazd z ulicy i droga na przyszły parking cmentarny. W tym też miejscu będzie znajdował się śmietnik, który będzie otoczony płotem i obsadzony tujami. Stare miejsce śmietnika zapewne bardziej było dostępne dla ludzi, ale kłopotliwe dla firmy wywożącej śmieci zwłaszcza w zimie, gdy droga była zasypana śniegiem i przy opadach deszczu, gdy robiło się błoto.

13. Nasze stypendystki z Czadu – Adela i Benedykta – przysłały podziękowania dla wszystkich którzy złożyli ofiary na ich kształcenie. Na parafialnym FB są nowe zdjęcia stypendystek.

Tylko do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie!