Intencje mszalne 3.12.2018 – 9.12.2018

Poniedziałek: 3.12

7.00 1. + Stanisława Błońska od Czesławy Podgórskiej z synem
18.00 1. + Antoni Huchla, Maria Warzocha

2. + Eugeniusz, Bronisława Choma

3. + Janusz Najda od rodziny Paśkiewicz

4. + Adam Garlak od żony

+ Agnieszka Homik (3) od przyjaciółki Urszuli – Tarnoszyn

+ Bronisława Warchoł (3) od wnuczki Karoliny z rodziną – Mołdawia

Wtorek: 4.12

7.00 1. + Lesław Matuła od siostry z mężem

2. + Anna Piekiełek od Kaczorów z Huciska

18.00 1. + Aniela Pięta

2. + Mariusz, Stanisław, Stefania Pizło

3. + Władysław Słowik od Ryszarda i Bernardetty Słowik z dziećmi

4. + Maria Paśkiewicz od syna z żoną

+ Agnieszka Homik (4) od Grzywnów i Rączków z Dębna – Tarnoszyn

+ Bronisława warchoł (4) od Kazimiery i Andrzeja Kalety z Tomaszowa Lubelskiego – Mołdawia

 Środa: 5.12

7.00 1. + Aleksandra Prędka od rodziny z Siedlisk
18.00 1. + Agnieszka Homik od rodziny Woroszów

2. + Justyna Tobiasz od Katarzyny Marci- Mac – zakończenie Mszy pogrzebowych

3. + Józef Tłuczek od rodziny Burzów

+ Agnieszka Homik (5)  od rodziny Kondubów z Dębna- Tarnoszyn

+ Bronisława Warchoł (5) – od rodziny Bielców

Czwartek: 6.12

7.00 1. + Katarzyna Kawa od Andrzeja Kocój z rodziną

2. + Zofia Skoczylas od sasiadów

18.00 1. + Zofia, Szymon Raczak; Józefa Przybyło

2. + Andrzej Bilski od syna Łukasza

3. + Eugeniusz Pitera od syna Romana z rodziną

4. + Marian Drewniak od żony

5. + Sławomir Paśko od  rodziców

+ Agnieszka Homik (6) od Rozalii Jacek – Tarnoszyn

+ Bronisława Warchoł (6) od rodziny Budzisz

Piątek: 7.12

7.00 1. Wynagradzająca Sercu pana Jezusa za grzechy świata od Olgi Kotula

2. + Paweł Huchla od sąsiadów z Liliowej

3. + Maksymilian Ciebiera od rodziny Szurów

18.00 1. + Danuta Bednarz od męża Adama

2. + Anna Słowik od sąsiadów Ferenc

3. + Elżbieta Pączek od siostry z rodziną

+ Agnieszka Homik (7) od Rozalii Jacek – Tarnoszyn

+ Bronisława Warchoł (7) od Doroty i Kazimierza Cieśla z rodziną – Mołdawia

Sobota: 8.12

7.00

9.00

1. + Magdalena Kotula

1. + Anna Kukla od męża

18.00 1. + Roman Zięba

2. + Paweł Gorczyca od ojca chrzestnego z rodziną

3. + Helena Paśkiewicz od syna Pawła

4. + Anna Głodowska od córki z mężem

+ Agnieszka Homik (8) od Małgorzaty i Zofii Pałka– Tarnoszyn

+ Bronisława Warchoł (8) od Haliny Jacek z rodziną – Mołdawia

NIEDZIELA: 9.12

7.00 1. + Maria, Ludwik Słowik, Katarzyna i Piotr Kuśnierz
9.00 1. + Bronisława, Franciszek Warzybok

 2. Maksymilian Ciebiera od córki Danuty z rodziną

10.30 1. + Jan, Stanisław, Julia Szczoczarz
12.00 1 + Za parafian

+ Agnieszka Homik (9) od Małgorzaty i Zofii Pałka- Tarnoszyn

+ Bronisława Warchoł (9) od Rozalii Jacek – Mołdawia

16.00 1. + Aniela, Józef Paśko
18.00 1. + za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój