Intencje mszalne 7.01 – 12.01.2019

Poniedziałek: 7.01

7.00 1. + Aniela Lignowska od uczestników pogrzebu z Budziwoja

2. + Lesław Matuła od Agnieszki i Pawła Matuła

3. + Anna Piekiełek od Aleksandry Paśko z rodziną

18.00 1. O zdrowie dla Czesława

+ Bronisława Gutkowska od wnuka Mariusza z rodziną – Tarnoszyn

+ Kamil Fornal (7) od Piotra Paśko z Siedlisk- DDTabor

Wtorek: 8.01

7.00 1. O zdrowie dla Władysława

2. + Aleksandra prędka od sąsiadów z Budziwojskiej

3. + Józef Tłuczek od Danuty z rodziną

18.00 1. + Kamil Fornal w 30 dzień śmierci od mamy i Jana

+ Bronisława Gutkowska od Ireny Zegar z rodz. – Tarnoszyn

+ Kamil Fornal (8) od Danuty Doksa z Lubeni – DDTabor

 Środa: 9.01

7.00 1. + Andrzej Bilski od sąsiadów z ul. Nadziei

2. + Eugeniusz Pitera od chrześniaka Wacka z rodz.

3. + Marian Drewniak od Janiny z rodziną

18.00 1. + Wiktoria, Józef Borowiec

+ Bronisława Gutkowska od koleżanek i kolegów z pracy córki Danuty- Tarnoszyn

+ Kamil Fornal (9) od Eugenii Kot z rodziną – DDTabor

Czwartek: 10.01

7.00 1. + Danuta Bednarz od syna Macieja z rodziną

2. + Zofia Skoczylas od Stanisława i Bogumiły Barlik

3. + Maksymilian Ciebiera od wnuczki Agnieszki z rodziną

18.00 1. + Stanisława Błońska od Stachurskich i Paśkiewiczów ze Studzianki – koniec Mszy pogrzeb.

+ Bronisława Gutkowska od kolegów i koleżanek z pracy córki Danuty – Tarnoszyn

+ Kamil Fornal (10) od Ireny i Wiesława Wójcik – DDTabor

Piątek: 11.01

7.00 1.  + Paweł Huchla od Haliny Szybka

2. + Teresa Borowiec od kuzynek

3. + Stefan Rzeszutko od wnuków

18.00 1.  O błog. Boże dla s. Anieli i pani Doroty

+ Bronisława Gutkowska od kolegów i koleżanek z pracy córki Danuty  – Tarnoszyn

+ Kamil Fornal (11) od rodziny Rogów z Trzciany

Sobota: 12.01

7.00 1. + Anna Głodowska od sąsiadów Leśniaków

2. + Elżbieta Pączek od Pawła Kucab

3. + Anna Kukla od brata

18.00 1. + Adam Garlak od córki Klaudii z rodziną

+ Bronisława Gutkowska od kolegów i koleżanek z pracy córki Danuty – Tarnoszyn

+ Kamil Fornal (12) od Stanisławy Paśko z rodziną – DDTabor

NIEDZIELA: 13.01

7.00 1. + Zygmunt Daraż
9.00 1. + Danuta Mazur (3 rocz.)

2. + Józef, Julia Chmiel

10.30 1. + Genowefa, Henryk (19 rocz.) Myrda
12.00 1 + Za parafian żywych i zmarłych

+ Bronisława Gutkowska od córki Danuty z mężem- Tarnoszyn

+ Kamil Fornal (13) od Dawida Paśko z Izą – DDTabor

16.00 1. + Bogdan (5 rocz.), Józef Szczęch
18.00 1. + Andrzej Szymkowski od rodzinnych Wałach
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój