Ogłoszenia na III Niedzielę zwykłą, 27.01.2019 r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA
27 STYCZNIA 2019 R.

1. Dzisiaj o 14.00 pogrzeb śp. Teresy Czapla, a o 16.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej na plebanii.

2. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego. Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów.

3. We środę Nowenna do Matki Bożej. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII, a za tydzień z III gimnazjum.

4. W czwartek od 17.15 adoracja i spowiedź.

5. I piątek miesiąca: 6.30 spowiedź, 7.00 Msza św., o 8.30 wyjazd do chorych w Villa Seniora, a następnie po domach; 16.30 spowiedź, komunia o 17.00 i 17.30, 18.00 Msza św. i nabożeństwo do Bożego Serca. Spotkania oazy: 16.30 grupa młodsza, po Mszy św. starsza.

6. I sobota miesiąca: Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem gromnic będą o 7.00, 9.00 – różaniec róża Elżbiety Głodowskiej i 18.00. Jest to także dzień życia konsekrowanego. Taca na klasztory klauzurowe w diecezji.

7. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

8. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Porąbki prosimy rodziny: Edyty Lasota, Małgorzaty Dudek, Marii Myrda, Grażyny Borowiec, Joanny Gawron, Danuty Soleckiej, Kazimiery Gawron, Alicji Błońskiej, Małgorzaty Dareckiej, Józefy Kąkol.

9. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Jackowi Szczęchowi – ojcu duchownemu w WSD w Rzeszowie za dzisiejsze słowo na temat życia rodzinnego. Bóg zapłać.

10. Na stoliczku za ławkami jest nowy numer darmowej gazety „Dobre nowiny” (200 sztuk) – zapraszamy do lektury.

11. Dzisiaj dobiegają końca Światowe Dni Młodzieży w Panamie, transmisja z Mszy św. posłania o godz. 14.00 w TVP1 i w TV Trwam.

12. Dobiegły końca tegoroczne kolędowe odwiedziny rodzin, serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie kapłanów z duszpasterską posługą. Dziękujemy za otwartość i zaufanie przy dzieleniu się różnymi trudnymi problemami – obiecujemy modlitwę. Dziękujemy za zainteresowanie spawami parafii, za różne dorady i uwagi. Bardzo serdecznie witamy nowych parafian, którzy przybywają do nas z różnych stron Polski i przynoszą ze sobą swoje doświadczenie wiary i pobożności, czym ubogacają nasza parafię. Za posługę dziękujemy naszym ministrantom. Dziękujemy także za ofiary kolędowe składane w kopertach na tacę w kościele, dziękujemy za ofiary składane ministrantom. Bóg zapłać! Ja ze swej strony dziękuję za kolędową posługę księżom współpracownikom: ks. Damianowi i ks. Pawłowi.