Intencje mszalne 4.02 – 10.02.2019

Poniedziałek: 4.02

7.00 1. + Katarzyna Sworzeń (4)
18.00 1. + Stefan Serowik

2. + Marianna Szajna

+ Edward Dróbka od rodziny Krochmal z Racławówki – ks. Paweł poza parafią

+ Adam Garlak (20) od rodziny Michalskich i Gieżyckich z USA – -DKS

+ Stanisław Żmuda (4) od Krystyny i Stanisława Sobkowicz – Tarnoszyn

+ Piotr Miąsik (4)- od współpracowników z Linker i Filler – Mołdawia

Wtorek: 5.02

7.00 1. + Katarzyna Sworzeń (5)
18.00 1. + Adam Garalak w dniu urodzin od żony Izy

2. + Teresa Borowiec od chrześnicy Marty z mężem – zakończenie Mszy pogrzebowych

+ Edward Dróbka od Liliany i Stanisława z Kielanówki – ks. Paweł poza parafią

+ Adam Garlak (21) od rodziny Opolskich i Dębowskich z Krakowa- DKS

+ Stanisław Żmuda (5) od Haliny i Adama Kotula – Tarnoszyn

+ Piotr Miąsik (5) od kolegów z Linker i Filler – Mołdawia

 Środa: 6.02

7.00 1. + Katarzyna Sworzeń (6)
18.00 1. + Aniela, Kazimierz Wilga

2. + Maksymilian Ciebiera od chrześnicy Anny z rodzina – zakończenie Mszy pogrzebowych

+ Edward Dróbka od Danuty i Piotra z Kielanówki – ks. Paweł poza parafią

+ Adam Garlak (22) od rodziny Opolskich i Dębowskich z Krakowa– DKS

+ Stanisław Żmuda (6) od II Kręgu Domowego Kościoła z Białęj

+ Piotr Miąsik (6) od kolegów z linker i Filler – Mołdawia

Czwartek: 7.02

7.00 1. + Katarzyna Sworzeń (7)
18.00 1. + Stanisława Tłuczek (12 rocz.)

2. + Danuta Bednarz od Heleny z rodziną

3. + Jan Kut

+ Edward Dróbka od rodziny Kowalczyk – ks. Paweł poza  parafią

+ Adam Garlak (23) od rodziny Cebeńko – DKS

+ Stanisław Żmuda (7)od koleżanek córki Bogumiły ze Szkoły Podstawowej – Tarnoszyn

+ Piotr Miąsik (7) od kolegów z Linker i Filler – Mołdawia

Piątek: 8.02

7.00 1.  + Katarzyna Sworzeń (8)
18.00 1.  + Zbigniew Kozik (6 rocz.)

2. +  Aleksandra Prędka od Marii Szymańskiej z rodziną

3. + Lesław Matuła od kuzyna Ryszarda z rodziną

+ Edward Dróbka od rodziny Szybków – ks. Paweł poza parafią

+ Adam Garlak (24) od rodziny Cebeńko – DKS

+ Stanisław Żmuda (8) od Michalika z Nosówki  – Tarnoszyn

+ Piotr Miąsik (8) od współpracowników z Linker i Filler – Bielce na Mołdawii

Sobota: 9.02

7.00

9.00

1. + Katarzyna Sworzeń (9)

1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Julci w 3 urodziny

18.00 1. + Edward, Stanisław, Anna, Karol Mazur

2. + Andrzej Bilski od rodziny Gawędzkich

3. + Marian Drewniak od Zbigniewa z rodziną

+ Edward Dróbka od sąsiadów – ks. Paweł poza parafią

+ Adam Garlak (25) od kolegów i sąsiadów z 8  Marca – DKS

+ Stanisław Żmuda (9) od rodziny Michalików ze Zgłobnia- Tarnoszyn

+ Piotr Miąsik (9)-od współpracowników z Linker i Filler –  Bielce na Mołdawii

NIEDZIELA: 10.02

7.00 1. + Jan, Bronisława Warchoł
9.00 1. + Eugenia, Józef  Matuła
10.30 1. + Katarzyna Sworzeń (10)

+ Edward Dróbka od rodziny Bombów – ks. Paweł poza parafią

+ Adam Garlak (26) od Bożeny Blicharz – DKS

12.00 1 + Za parafian  żywych i zmarłych

+ Stanisław Żmuda (10) od rodziny Gierulów- Tarnoszyn

+ Piotr Miąsik (10)- od współpracowników z Linker i Filler – Bielce na Mołdawii

16.00 1. + Bronisław Paśko od Tadeusza z rodz.
18.00 1. O zdrowie dla Marcina

Do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej  w Rzeszowie

 

Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój