Ogłoszenia na VI Niedzielę zwykłą, 17.02.2019 r.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA
17 LUTEGO 2019 R.

1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej.

3. W czwartek od 17.15 adoracja i możliwość spowiedzi.

4. W piątek Nabożeństwo do Bożego miłosierdzia.

5. W sobotę na godz. 19.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VII, VIII i III gimnazjum przy relikwiach św. Gerarda Majelli – patrona dobrej spowiedzi. Na spotkaniu będzie przedstawienie sylwetki świętego, czuwanie, śpiewy i modlitwy przygotowane przez młodzież z oazy oraz katecheza o sakramencie pokuty i pojednania. Zapraszamy młodych.

6. Spotkanie ze św. Gerardem będzie trwać całą niedzielę. Przez jego wstawiennictwo dziękować będziemy Bogu za dar macierzyństwa i ojcostwa, polecać będziemy matki oczekujące narodzin dziecka oraz wspomagać będziemy modlitwą małżeństwa proszące o potomstwo.

7. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu prosimy rodziny: z ul. Jesionowej- Edyty Kmiotek, Anny Borowiec, Bożeny Klimczak, Marii Pałka, Krzysztofy Miciuda oraz z ul. Porąbki rodziny- Karoliny Bil, Jolanty Blilińskiej, Barbary Mackoś, Małgorzaty Chabko, Urszuli Bomba, Eweliny Hus, Krystyny Garduła.

8. Zapraszamy na stronę poświęconą małym grupom domowym: https://newpastoral.net/

9. W środę 27 lutego po Mszy św. wieczornej w salce pod kościołem będzie spotkanie uczestników pielgrzymki do Lwowa i na Podole.

10. Zapisy dzieci do przedszkola sióstr na rok szkolny 2019/2020 rozpoczną się od piątku 01.03.2019 r. Przedszkole dysponuje miejscami tylko dla dzieci 3-letnich. Kartę zapisu można odebrać w biurze (parter) lub pobrać ze strony internetowej przedszkola. Wydawanie i przyjmowanie kart trwać będzie od 01 do 15 marca.
Na stronie internetowej przedszkola dostępne są szczegółowe zasady oraz regulamin rekrutacji. Rozstrzygnięcie rekrutacji nastąpi 28 marca 2019 r. Strona przedszkola sióstr: http://www.przedszkolefrm.rzeszow.pl/
11. Zapowiedzi: Adrian Byjoś i Kinga Głodowska (zap. II).

Do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie!