Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną, 05.05.2019 r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA
5 MAJA 2019 R.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w dni powszednie po Mszy św. o 18.00 a w niedziele o 15.30.

2. Jutro (poniedziałek) o 19.00 w kościele próba dla dzieci rocznicowych z klas IV-tych.

3. We wtorek o 14.00 pogrzeb śp. Stanisława Trojan z Pułanku.

4. W środę uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – patrona Polski. O godz. 19.00 próba dla kandydatów do bierzmowania – obecność obowiązkowa.

5. W czwartek adoracja i spowiedź od 17.15. Po Mszy św. na plebanii spotkanie formacyjne dla liderów newpastoral – grupy domowe. Zapraszamy.

6. W piątek spotkania oazy: młodszej przed Mszą, a starszej po Mszy św. Rozpoczęły się zapisy na wakacyjne rekolekcje oazowe – szczegóły na FB.

7. W piątek po Mszy wieczornej próba śpiewu dla dzieci komunijnych.

8. W sobotę o 16.00 spowiedź dla dzieci rocznicowych – zapraszamy dzieci, rodziców, rodziców chrzestnych, rodzeństwo i dziadków.

9. Przyszła niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Gościć będziemy ojca duchownego ks. Jacka Szczęcha i 2 kleryków z rzeszowskiego Seminarium Duchownego. Po Mszach św. o 10.30 i 12.00 spotkania dla ministrantów w salce pod kościołem.

10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12.00 rocznica I Komunii dla dzieci z klas IV-tych.

11. Zapowiedzi: Krzysztof Kot – Agnieszka Gębska (zap. I); Mirosław Tendelski – Angelika Krawczyk (zap. II).

12. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Budziwojskiej prosimy rodziny: Janiny Prędkiej, Stanisławy Tłuczek, Ryszarda Miąsik, Małgorzaty Miąsik, Marii Miąsik, Joanny Miąsik, Kamili Grys, Waldemara Podgórskiego, Agnieszki Podgórskiej, Władysławy Podgórskiej, Renaty Trzyna, Zdzisława Kotula.

13. Trwa zbiórka makulatury na pomoc misjom w Zambii. Kolejny kontener postawiony jest na parkingu.

Tylko do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie!