Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną, 12.05.2019 r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA –NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA
12 MAJA 2019 R.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 rocznica Komunii św. dla dzieci z klas IV – rodzicom dziękujemy za przygotowanie kościoła; o 14.00 pogrzeb śp. Kazimierza Pieli.

2. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Jackowi Szczęchowi – ojcu duchownemu WSD w Rzeszowie i klerykom, za dzisiejsze posługiwanie w naszej parafii. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, w tygodniu po Mszy wieczornej, w niedziele o 15.30.

4. W poniedziałek wspomnienie Matki Bożej z Fatimy, o 14.30 pogrzeb śp. Krystyny Jańskiej na Wilkowyi; po Mszy wieczornej zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów.

5. We wtorek wspomnienie św. Macieja. O 17.30 różaniec w intencji poszanowania życia.

6. We środę wspomnienie św. Zofii.

7. W czwartek św. Andrzeja Boboli – patrona Polski, od 17.15 adoracja i spowiedź, nabożeństwo przy relikwiach św. Jana Pawła II.

8. W piątek spotkania oazy, po Mszy na plebanii spotkanie newpastoral – grupy domowe.

9. W sobotę o 18.00 bierzmowanie młodzieży z Budziwoja (123 osoby) i Hermanowej (51 osób), którego udzieli ks. bp Kazimierz Górny.

10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 I Komunia 37 dzieci (20 chłopców i 17 dziewczynek) z klas III, różaniec poprowadzi róża Olgi Kotula.

11. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę inwestycyjną.

12. Ogłoszenia dla dzieci komunijnych: w poniedziałek po Mszy próba śpiewu, w środę na Mszy poświęcenie książeczek, a po Mszy św. próba, w czwartek po Mszy św. próba, w sobotę od 11 do 12 I spowiedź dzieci, rodziców, rodziców chrzestnych, rodzeństwa i dziadków; w niedzielę o 12.00 I Komunia św. (dzieci przychodzą 15 min. przed).

13. Ogłoszenia dla kandydatów do bierzmowania: we wtorek o 19.00 próba, w sobotę spowiedź – 9.00 III klasa gimnazjum, o 10.00 VIII klasa, do spowiedzi zapraszamy świadków i rodziców kandydatów oraz krewnych; w sobotę o 18.00 bierzmowanie – kandydaci przychodzą na 17.30. Prosimy, aby kandydaci i świadkowie byli w stroju uroczystym. Prosimy, aby w miarę możliwości w domu po Mszy było spotkanie przy stole dla najbliższej rodziny.

14. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Budziwojskiej prosimy rodziny: Zdzisława Baran, Zofii Głodowskiej, Anny Luteckiej, Bogusława Machowskiego, Małgorzaty Stachurskiej, Doroty Ziemba, Barbary Bomba, Krzysztofa Pietryka, Zofii Bomba, Anny Leniart, Danuty Gugała, Małgorzaty Paśko, Aleksandry Paśko.

15. Zapowiedzi: K. Kot – A. Gębska (zap. II); M. Tendelski – A. Krawczyk (zap. III).

16. Na stoliczku za ławkami jest nowy numer darmowej gazety „ChiT – Chrystus i Ty” (200 egz.) – zachęcamy do lektury.

Do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie!