Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną, 19.05.2019 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – OGŁOSZENIA
19 MAJA 2019 R.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 I Komunia św. do której przystąpi 37 dzieci z klas III. Rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy za dar ołtarza – 2 ornaty, za zakup kwiatów oraz za opłacenie mycia okien w kościele i koszenia trawy wokół kościoła. Dzieci komunijne i ich najbliższych zapraszamy na Biały Tydzień od poniedziałku do piątku na godz. 18.00. W sobotę rano dzieci wyjeżdżają na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej.

2. Dzisiaj o 15.30 nabożeństwo majowe, w tygodniu po Mszy wieczornej.

3. We środę wspomnienie św. Rity.

4. W czwartek adoracja od 17.15 i spowiedź.

5. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Budziwojskiej prosimy rodziny: Stanisławy Pięta, Bożeny Panasiuk, Jadwigi Sosnowskiej, Zofii Paśko, Zofii Myszka, Aleksandry Woźnica, Grażyny Woźnica, Marii Paśko, Jolanty Malinowskiej, Aleksandry Bomba, Marii Gutkowskiej, Haliny Mitał.

6. Zapowiedzi: Marek Jakubiec – Aleksandra Piesowicz (zap. I), K. Kot – A. Gębska (zap. III).

7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 rodak budziwojski ks. Jacek Ocieczek – saletyn obchodził będzie jubileusz 25-lecia kapłaństwa. Różaniec róża Marii Mróz.

8. W przyszłą niedzielę wybory do europarlamentu. W wyborach starajmy się uczestniczyć. Pamiętajmy, że od głosu każdego z nas zależy jakie będzie oblicze Europy. Jako ludzie wierzący i patrioci wybierzmy takich kandydatów, którzy będą stać na straży wartości chrześcijańskich i tożsamości narodowej Polski.

Do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie!