Ogłoszenia na XIII Niedzielę zwykłą, 30 czerwca 2019 r.

OGŁOSZENIA – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
30 CZERWCA 2019 R.

1. Dzisiaj o 15.30 ostatnie nabożeństwo do Serca Bożego. Na stadionie Grunwaldu Dni Osiedla Budziwój.

2. Jutro rozpoczyna się miesiąc lipiec, który w tradycji Kościoła poświęcony jest czci Krwi Pana Jezusa, która była ceną naszego zbawienia. Litanię do Krwi Pańskiej odmawiać będziemy po Mszy porannej. Zachęcamy aby tą Litanią modlić się w domu w ramach pacierza wieczornego.

3. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.

4. W środę wspomnienie św. Tomasza Apostoła – Nowenna do Matki Bożej.

5. I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania do służby Bożej – od 17.15 adoracja i spowiedź.

6. I piątek miesiąca: 6.30 spowiedź, 7.00 Msza św. z nabożeństwem do Krwi Pańskiej, 8.30 wyjazd do chorych w domach, 16.30 spowiedź, 17.00 i 17.30 Komunia, 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Bożego Serca.

7. I sobota miesiąca – po Mszy wieczornej różaniec fatimski.

8. W sobotę o godz. 14.00 nasza parafia gościć będzie ok. 400 pielgrzymów z Przemyśla do Częstochowy. Bardzo serdecznie prosimy parafian o dostarczenie dla pielgrzymów ciasta, wody mineralnej i kompotu. Okażmy gościnność. Pielgrzymi obiecują modlitwę za swoich dobroczyńców.

9. W niedzielę na każdej Mszy św. aspersja i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

10. Zapowiedzi: Paweł Curyło – Magdalena Wałek (zap. I); I. Sawuła – K. Solecka (zap. II); D. Wiącek – D. Matuła (zap. III).

11. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Budziwojskiej prosimy rodziny: Anny Ruszała, Izabeli Skoczylas, Bernardetty Miciuda, Marty Miciuda, Małgorzaty Noga, Beaty Jaworskiej, Karoliny Dziama, Zofii Tabisz, Beaty Golema, Tuniki Rożkiewicz, Włodzimierza Dudek, Joanny Pięta, Ryszardy Borowiec.

12. W okresie wakacyjnym, kiedy mamy więcej wolnego czasu zapraszamy w dni powszednie na Mszę św., nabożeństwa, adorację i spowiedź.

Do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie!