Ogłoszenia na XVII Niedzielę zwykłą, 28.07.2019 r.

OGŁOSZENIA – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
28 LIPCA 2019 ROKU

1. Trwa Nowenna przygotowująca nas duchowo do uroczystości odpustowej ku czci Matki Bożej Śnieżnej – głównej patronki parafii.

2. 1 sierpnia rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego – modlimy się za wszystkich poległych w obronie Ojczyzny. W miesiącu sierpniu, który wypełniony jest wielkimi rocznicami narodowymi staramy się dbać o trzeźwość.

3. I czwartek miesiąca – dzień modlitwy Kościoła o powołania do służby Bożej, od 17.15 adoracja i spowiedź.

4. I piątek miesiąca: o 6.30 spowiedź, o 8.30 wyjazd do chorych, od 16.30 spowiedź – Komunia o 17.00 i 17.30, 18.00 Msza św. i nabożeństwo do Bożego Serca.

5. I sobota miesiąca – po Mszy św. Wieczornej różaniec fatimski.

6. W niedzielę na każdej Mszy św. aspersja i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

7. Zapowiedzi: Marcin Betlej – Monika Czekańska (zap. I); Mateusz Płodzień – Agnieszka Branas (zap. II).

8. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Poselskiej prosimy rodziny: Edwarda Drążek, Agnieszki Tondera, Adama Tondera, Stanisławy Tondera, Katarzyny Drążek, Renaty Drążek, Iwony Paśko, Krystyny Pałka, Katarzyny Łyda, Barbary Łyda, Barbary Józefczyk, Ewy Ciąpała, Dominiki Mucha.

9. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną z ubiegłej niedzieli, która wyniosła 9 tys. zł. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto.

10. Odpust parafialny ku czci Matki Bożej Śnieżnej będzie w poniedziałek 5 sierpnia, a suma odpustowa o godz. 18.00. Już dzisiaj prosimy o przygotowanie małych dziewczynek i chłopców do sypania kwiatów i dzwonienia na procesji, panie z chóru i dziewczyny ze scholii prosimy do obrazów, zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów. W ramach duchowego przygotowania do odpustu starajmy się skorzystać ze spowiedzi w I czwartek, w I piątek i w I sobotę.

Do użytku wewnętrznego Parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie!