OGŁOSZENIA – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 PAŹDZIERNIKA 2019 

OGŁOSZENIA – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 13 PAŹDZIERNIKA 2019  R.

 1. Dzisiaj Dzień Papieski, zbiórka do puszek na fundusz kształcenia zdolnej młodzieży. Nabożeństwo różańcowe o 17.00.
 1. W tygodniu różaniec po Mszy wieczornej, w czwartek przed Mszą św.
 1. W poniedziałek spotkanie kandydatów na ministrantów, a we wtorek lektorów.
 1. We wtorek jest Dzień Dziecka Utraconego – zapraszamy rodziców,  którzy utracili dzieci przed lub po ich rodzeniu. Prosimy w tym dniu nawiedzić groby swoich dzieci.
 1. W środę nabożeństwo przy relikwiach św. Jana Pawła II. Po Mszy katecheza dla dorosłych, temat: „Relacje z duszami czyśćcowymi”.
 1. W czwartek  od 17.15 adoracja. Po Mszy spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
 1. W piątek św. Łukasza Ewangelisty – patrona pracowników służby zdrowia. O 16.30 spotkanie oazy młodszej, po Mszy oazy starszej.
 1. W sobotę wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki – męczennika, o 16.00 próba scholii.
 1. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę na cele inwestycyjne, różaniec róża Doroty Nowosiadło. Bóg zapłać za ofiarę na odbudowę kościoła na Syberii – złożono 3 tysiące zł.
 1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 9.00 poświęcenie przyborów szkolnych uczniom klas I z naszej szkoły i powierzenie ich opiece Świętego Anioła Stróża. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, dyrekcję  oraz nauczycieli i wychowawców.
 1. W sobotę 26 października o 7.00 wyjazd ministrantów, scholii i oazy do sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie. W programie m.in. nawiedzenie sanktuarium,  Droga Krzyżowa w plenerze, gry i zabawy oraz wyjście do kina. Koszt 30 zł, powrót ok. 20.00. Rodziców prosimy, aby podpisali dzieciom zgodę na wyjazd. Więcej informacji u ks. Michała.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie, w tym tygodniu z ul. Ks. Kowalskiego  prosimy rodziny: Anny Puszkarewicz, Katarzyny Ochab, Renaty Korga, Tadeusza Piekiełek, Renaty Lis, Anny Baran, Zofii Pięta, Kazimiery Nieckarz, Bożeny Wojtowicz, Ireny Bewszko, Janiny Piekiełek, Małgorzaty Lampart, Justyny Domin, Marii Knasiak, Beaty Mosny, z ul. Budziwojskiej Anny Jopek.
 1. Dzisiaj wybory do Sejmu i Senatu. Od głosu każdego z nas zależy jaka będzie Polska.  Lokale wyborcze czynne do 21.00.