OGŁOSZENIA – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

20 PAŻDZIERNIKA 2019 R.

 1. Dzisiaj Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Nabożeństwo różańcowe w intencji misji o 17.00. Na Mszy św. o godz. 9.00 8 dziewczynek zostało przyjętych do scholii, zaś 84 dzieciom z klas I poświęcono plecaki i przybory szkolne oraz powierzono je opiece Świętego Anioła Stróża
 1. W tygodniu różaniec po Mszy św., a w czwartek przed Mszą św.
 1. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II – po nabożeństwie uczczenie jego relikwii. Spotkanie ministrantów.
 1. W środę katecheza dla dorosłych – wprowadzenie do sakramentów św.
 1. We czwartek wspomnienie bł. Ks. Jana Balickiego, od 17.15 adoracja i spowiedź. Po Mszy spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
 1. W piątek spotkania oazy: o 16.30 młodszej, po Mszy św. starszej.
 1. W sobotę o 7.00 wyjazd ministrantów, lektorów, oazy i scholii do sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie.
 1. Różaniec w niedzielę róża Teresy Basiura.
 1. Dziękujemy tym wszystkim, którzy podjęli decyzję o zaangażowaniu się w newpastoral – grupy domowe. Życzymy owocnej pracy.
 1. Prosimy, aby już w tym tygodniu rozpocząć sprzątanie cmentarza. Do blaszanych kontenerów prosimy znosić wypalone znicze, wkłady, plastikowe kwiaty, zaś trawę i inne naturalne rzeczy składamy do kamiennego śmietnika. Jest już wystawiona kabina toaletowa – dbajmy o porządek.
 1. Na stoliczku wyłożone są kartki na wypominki. Starajmy się naszych bliskich zmarłych polecić modlitwie Kościoła. Przez modlitwę wypraszamy naszym zmarłym Boże miłosierdzie i dopomagamy w wejściu do chwały nieba. Wypominki składamy w kopertach na tacę lub przynosimy do zakrystii.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Studzianki prosimy rodziny: Bożeny Blicharz, Marii Głodowskiej, Moniki Capińskiej, Anny Paśko, Jolanty Danilczuk, Edwardy Danilczuk, Renaty Domino, Karoliny Koch, Anny Paśko, Krystyny Wacławek, Lucyny Paśko.