Intencje Mszalne 28.1– 3.11.2019

Poniedziałek: 28.10

7.00 1. W intencji pielgrzymów do Częstochowy od autobusu nr 1

2. + Mieczysław Solecki od rodziny Dworaków i Kawów

2. + Edward Mendoń od rodziny Krawczyków

18.00 1. + Lucyna, Jan  Kut (28)

2. + Czesław Ślemp od żony

3. + Tadeusz Borowiec

4. + Helena Jacek od brata Augustyna z rodziną

Wtorek: 29.10

7.00 1. + Ks. Kazimierz Guzy od pielgrzymów do Częstochowy – autobus nr 2

2. + Maciej Węglarz od Sylwii i Tomasza Dziobak z dziećmi

3. + Janina Dudek od koleżanki Henryki

4.  + Helena Jacek od Anny Świder z rodziną

18.00 1. + Lucyna, Jan Kut (29)

2. + Mieczysław Paśko, Lesław Borowiec

3. + Aleksandra Głodowska od personelu klinicznego oddziału chirurgii szczękowo-twarzowej

4. + Władysław Tobiasz od Mariana Kozika i od rodziny Zagrodzkich – koniec Mszy pogrzeb.

Środa: 30.10

7.00 1. W intencji uczestników wyjazdu w Bieszczady i ich rodzin

2. + Sławomir Paśko od Jolanty Domino z rodziną

3. + Stanisława Siciak od bratanka Andrzeja z rodziną

4. + Tadeusz Domino od rodziny Gabów

18.00 1. + Lucyna, Jan Kut (30) – zakończenie Mszy gregoriańskich

2. + Aleksandra Michalska (5 rocz.), Władysław, Marek

3. + Agnieszka Chomik od brata z rodziną

4. + Maria Paśkiewicz od syna z żoną

Czwartek: 31.10

7.00 1. W intencji pielgrzymów do Częstochowy i ich rodzin od autobusu nr 1

2. + Ks. Kazimierz Żydzik od autobusu do Częstochowy nr 2

3. + Helena Jacek od zespołu „Wesołe Kumoszki”|

18.00 1. + Edward, Józef Witek

2. + Stefan, Franciszek, Stanisław Goś

3. + Stanisława Siciak od chrześnicy z rodziną                                                   

Piątek: 1.11 WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7.00 1. + Grażyna Paśkiewicz
9.00 1. + Stanisława (19 rocz.), Stanisław  (10 rocz.) Konieczkowski

2.  + Stanisław Ślawski (1) – początek Mszy gregoriańskiej

10.30 3  + Józef Malawski (12 rocz.)
12.00 1. + Stanisława Pitera (4 rocz.)
14.00 1. Za parafian żywych i zmarłych

2. Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa za grzechy świata od Marii Bomba

Sobota: 2.11 DZIEŃ ZADUSZNY

7.00 1. + za wszystkich wiernych zmarłych

2.  + Janusz Błoński (5 rocz.) od żony i dzieci

9.00 1. W intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego Franciszka

2.  + Stanisław Ślawski (2)

18.00 1. + Franciszek Pasierb

NIEDZIELA: 3.11

7.00 1. ++ siostry różańcowe z róży Alicji Szura
9.00 1. + Eugeniusz Słowik

2.  + Stanisław Ślawski (3)

10.30 3. + Janina, Marian Kotula
12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Marian Gibała (10 rocz.)
18.00 1. + Anna, Mieczysław Grzebyk, Helena, Józef, Aniela
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój