OGŁOSZENIA – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

10 LISTOPADA 2019 R.

1. Dzisiaj o 9.00 przyjęcie nowych ministrantów, po Mszy o 12.00 koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu naszego chóru. Zbiórka do puszek na pomoc chrześcijanom w Sudanie Południowym.

2. W tygodniu wypominki po Mszy wieczornej – kartki z wypominkami możemy składać do końca listopada.

3. Jutro wspomnienie św. Marcina Turs, Święto Niepodległości – modlimy się za Ojczyznę. Zapraszamy na Mszę o 18.00, a po niej będzie przygotowana przez młodzież adoracja w intencji Ojczyzny.

4. We wtorek wspomnienie św. Jozefata Koncewicz – nabożeństwo do św. Antoniego. Zbiórka lektorów.

5. W środę wspomnienie Pierwszych Polskich Męczenników – nabożeństwo do Matki Bożej. Po Mszy katecheza dla dorosłych „Sakramenty są dla ludzi”.

6. W czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu, możliwość spowiedzi, modlitwy o powołania do służby Bożej. Po Mszy spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

7. W piątek wspomnienie św. Alberta Wielkiego – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. O 16.30 spotkanie oazy młodszej, po Mszy oazy starszej.

8. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę na cele inwestycyjne. Różaniec róża Teresy Basiura.

9. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Strzelców prosimy rodziny: Katarzyny Stelmach, Eweliny Tomczyk, Aleksandra Paluch, Natalii Czekaj, Agnieszki Fajkiel, Ewy Nowak, Marii Gałka, Marzeny Fogt, Bernardetty Jopek, Marzeny Paśkiewicz, Danuty Paśkiewicz, Sabiny Rejman, Joanny Sobusiak.

10. Za tydzień za dobrowolna ofiarą będzie można nabyć książeczkę o tematyce duchowej pt. „ABC osobistego oddania się Maryi”.

11. Aktualnie z powodu błota nie ma możliwości wywozu śmieci z cmentarza, prosimy na razie powstrzymać się ze znoszeniem, bo kubły są pełne. Gdyby jednak od wtorku czy środy pojawiły się kontenery przy górnym wjeździe na cmentarz, to prosimy tam znosić. Pamiętajmy o segregacji: wypalone znicze i wkłady dajemy do kontenerów blaszanych, a odpady naturalne do śmietnika kamiennego, jeśli znosimy chryzantemy, to zdejmujemy doniczki i wraz z podstawkami składamy do kontenerów blaszanych.