OGŁOSZENIA – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

17 LISTOPADA 2019 R.

 1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogiego – dziękujemy młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas za przygotowanie liturgii Mszy św. o 9.00, o 17.00 różaniec za zmarłych z wypominkami, w tygodniu wypominki po Mszy wieczornej.
 1. Jutro wspomnienie bł. Karoliny Kózka – męczennicy i patronki diecezji rzeszowskiej.
 1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego. Spotkanie ministrantów.
 1. W środę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego – nowenna do Matki Bożej. Katecheza dla dorosłych.
 1. W czwartek wspomnienie ofiarowania Matki Bożej, od 17.15 adoracja i możliwość spowiedzi.
 1. W piątek św. Cecylii – nabożeństwo do Bożego miłosierdzia. O 16.30 spotkanie oazy młodszej, po Mszy starszej.
 1. W sobotę o 9.00 na hali w Tyczynie dekanalny turniej ministrantów. Rodziców prosimy, aby podpisali formularze ze zgodą.
 1. Także w sobotę dla parafialnych grup duszpasterskich: ministranci, lektorzy, schola, oaza i szkolna Caritas  w godzinach od 16.00 do 20.00 będzie  zabawa andrzejkowa w „Dębinówce”. Zapraszamy dzieci i młodzież. Rodziców prosimy o podpisanie formularzy ze zgodą i o odebranie dzieci.
 1. W niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Strzelców prosimy rodziny: Wcisło Barbary, Olimpii Chlebica, Barbary Gruszczyk, Krystyny Skoczylas, Niny Sołtys, Iwony Krawiec, Danuty Pawlus, Bożeny Reichel, Moniki Czopik, Lilli Szczęch, Cecylii Pasierb, Bożeny Prędki, Joanny Prędki, Danuty Prędki.
 1. Spotkania dla rodziców kandydatów do bierzmowania z klas VIII: w poniedziałek 25 listopada klasa VIIIa i we wtorek 26 listopada klasa VIIIb, rodzice kandydatów poza naszej szkoły mogą przyjść dowolnie w poniedziałek lub wtorek. Spotkanie o 19.00 w salce pod kościołem. Zapraszamy.
 1. W przedsionku kościoła za dobrowolną ofiarę można nabyć książeczkę „ABC osobistego oddania się Maryi”.