UROCZYSTOŚC CHRYSTUSA KRÓLA – OGŁOSZENIA

24 LISTOPADA 2019 R.

 1. Dzisiaj o 17.00 różaniec za zmarłych z wypominkami, w tygodniu wypominki po Mszy porannej i wieczornej.
 1. W poniedziałek, wtorek i środę Triduum do Matki Bożej od Cudownego Medalika. Medalik będzie rozdawany we środę.
 1. Spotkania rodziców kandydatów do bierzmowania: w poniedziałek rodziców uczniów z klasy VIIIa, we wtorek  rodziców uczniów w klasy VIIIb – rodzice uczniów spoza naszej szkoły dowolnie w poniedziałek lub we wtorek.
 1. We wtorek zbiórka lektorów i ministrantów.
 1. W środę po Mszy katecheza dla dorosłych.
 1. W czwartek adoracja od 17.15 i możliwość spowiedzi. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
 1. W piątek początek Nowenny przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Spotkania oazy starszej i młodszej.
 1. W sobotę wspomnienie św. Andrzeja Apostoła. Próba scholii.
 1. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się czas Adwentu, w którym mamy się duchowo przygotowywać na przyjęcie Pana Jezusa w czasie Świat Bożego Narodzenia oraz w czasie jego powtórnego. Roraty będą wieczorem o godz. 18.00, na które zapraszamy dorosłych i dzieci. Prosimy, aby dzieciom zakupić lampiony.
 1. W przyszłą niedzielę aspersja i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Na prymarii poświęcimy opłatki. Będzie je można nabywać w zakrystii – dobrowolna ofiara przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.
 1. W przyszłą niedzielę będą rozprowadzane także świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”.
 1. W przyszłą niedzielę przypada 10 rocznica śmierci ks. proboszcza Kazimierza Guzego – Msza św. w jego intencji po przewodnictwem ks. Bpa Kazimierza Górnego będzie o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.
 1. W przyszłą niedzielę w Domu Kultury „Budziwój” o godz. 17.30 będzie przedstawienie pt. „Idę  śladami Króla Królów” – poświęcone Rozalii Celakównej. Szczegóły na plakacie i na parafialnym FB. Zapraszamy.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Strzelców prosimy rodziny: Mart Puc, Joanny Wiśniewskiej, Karoliny Krzan, Katarzyny Chudzik, Eweliny Zadworny, Beaty Leszczyk, Elżbiety Legierskiej, Alicji Nizioł, Teresy Kiwała, Joanny Witko, Katarzyny Techmańskiej.
 1. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną z ubiegłej niedzieli, która wyniosła 10 tys. zł.  Składka w październiku wyniosła 8 tysięcy zł.
 1. Na małym stoliczku jest nowy numer darmowej gazety „ChiT – Chrystus i Ty”. Numer poświęcony jest Eucharystii. Zapraszamy do lektury.
 1. Miasto Rzeszów organizuje szkolenia na temat: „Zdrowe powietrze jest lepsze. Wymiana źródeł ciepła – dotacje ze środków Unii Europejskiej”. Szczegóły na plakacie na parafialnym FB.