Intencje Mszalne 3-9.02.2020 r.

 

Poniedziałek:3.02

7.00 1. O błogosławieństwo Boże dla s. Małgorzaty od personelu przedszkola

2. + Piotr Miąsik od Pauliny Płodzień

3. + Piotr Miąsik od Łukasza z rodziną; + Kazimiera Chmiel (3) – Barlinek

18.00 1. + Stanisław Kotula (3)

2. + Maria

3. + Genowefa Głodowska od córki i wnuków z rodzinami; + Jan Rozmus (3) – Tarnoszyn

Wtorek: 4.02

7.00 1. + Czesław Ślemp od żony

2. + Czesław Ślemp od syna Bogdana

3. + Czesław Ślemp od córki Ireny z rodziną

4. + Czesław Ślemp od syna Wacława z rodziną; + Kazimiera Chmiel (4) – Barlinek

18.00 1. + Stanisław Kotula (4)

2. + Bronisław Paśko od Mieczysława Mazur z rodziną

3. + Czesława Kotula od teściowej; + Jan Rozmus (4) – Tarnoszyn

Środa: 5.02

7.00 1. + Piotr Miąsik od Alicji i Zygmunta

2. + Piotr Miąsik od sąsiadów z Poselskiej

3. + Piotr Miąsik od rodziny Głodowskich

4. + Piotr Miąsik od rodziny Gutkowskich; + Kazimiera Chmiel (5) – Barlinek

18.00 1. + Stanisław Kotula (5)

2. + Bronisław pasko od Stanisława Szwed z rodziną – zakończenie Mszy pogrzebowych

3. + Zbigniew Filip od żony; + Jan Rozmus (5) – Tarnoszyn

Czwartek: 6.02

7.00 1. + Czesław Ślemp od syna Bogdana z rodziną

2. + Czesław Ślemp od córki Ireny z rodziną

3. + Czesław Ślemp od syna Wacława z rodziną

4. + Czesław Ślemp od chrzesnego Janusza z rodziną; + Kazimiera Chmiel (6) – Barlinek

18.00 1. + Stanisław Kotula (6)

2. + Adam Garlak – w dniu urodzin; + Jan Rozmus (6) – Tarnoszyn

Piątek: 7.02

7.00 1. + Piotr Miąsik os sąsiadów z Poselskiej

2. + Piotr Miąsik od rodziny Konkol

3. + Piotr Miąsik od pracowników sklepu „Maria”; + Kazimiera Chmiel (7) – Barlinek

18.00 1. + Stanisław Kotula (7)

2. + Aniela i Kazimierz Wilga; + Jan Rozmus (7) – Tarnoszyn

Sobota 8.02

7.00 1 + Edward Dróbka od Bombów z Podleśnej

2. + Anna Mazur od córki Krystyny z mężem

3. + Zofia Płonka od Stanisława Prokopa z rodziną; + Kazimiera Chmiel (8) – Barlinek

9.00 1. + Stanisław Kotula (8)

2. + Teresa Czapla od Wioletty z rodziną

3. + Czesława Kotula od siostry Reni z rodziną

18.00 1. + Zbigniew Kozik (7 rocz.)

2. + Helena, Edward Paśkiewicz od wnuków; + Jan Rozmus (8)  – Tarnoszyn

NIEDZIELA: 9.02

7.00 1 + Jan, Bronisława Warchoł
9.00 1. + Stanisław Kotula (9)

2. + Bożena Czyż (6 rocz.); + Kazimiera Chmiel (9) – Barlinek

10.30 1. + Alfred Rożkiewicz

2. O Boże błogosławieństwo dla Julii w 4 urodziny

12.00 1. + Edward Dróbka od wnuka Andrzeja z prawnukami – zakończenie Mszy pogrzebowych

+ Jan Rozmus (9) – Tarnoszyn

16.00 1. + Eugenia, Józef Matuła
18.00 1. + Helena, Jan Grzebyk
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój