IV NIEDZIELA ZWYKŁA – M.B. GROMNICZNEJ – OGŁOSZENIA 2 LUTEGO 2020 ROKU.

 

  1. Jutro o 13.00 pogrzeb śp. Aleksandry Pączek.
  1. Jutro wspomnienie św. Błażeja – patrona od chorób gardła, poświęcenie jabłek i nałożenie świec.
  1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego. Zbiórka ministrantów.
  1. We środę wspomnienie św. Agaty – poświęcenie chleba i soli. Nowenna do Matki Bożej Śnieżnej. Katecheza dla dorosłych.
  1. I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania do służby Bożej, od 17.15 adoracja i spowiedź.
  1. I piątek miesiąca: 6.30 spowiedź, 8.30 wyjazd do chorych, 16.30 spowiedź, komunia o 17.00 i 17.30, 18.00 Msza św. i nabożeństwo do Bożego Serca. Spotkania oazy: młodsza o 16.30, starsza po Mszy św.
  1. W sobotę obchodzić będziemy w naszej parafii Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy ludzi starszych i chorych: 8.30 spowiedź, 9.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych, po Mszy powierzenie się opiece Bożego Serca i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Herbowej prosimy rodziny z numerów: 173a, 173b, 167, 165, 159, 153, 151, 145, 141, 139, 135, 131, 129.
  1. Zakończyły się duszpasterskie odwiedziny rodzin naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, za zainteresowanie sprawami parafii oraz za szczere podzielenie się swymi radościami i smutkami. Dziękujemy też za składane ofiary kolędowe, które zgodnie z wymogami Synodu Diecezji Rzeszowskiej dzielone są na trzy części: cele diecezjalne, cele parafialne i utrzymanie duszpasterzy. Bardzo serdecznie witamy nowych parafian i zapraszamy do udziału w życiu parafii. Za tegoroczną kolędę dziękuję księżom współpracownikom Damianowi i Michałowi, a także ministrantom.
  1. W sobotę 29 lutego będzie nasza doroczna pielgrzymka do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach i do Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”. Zapisy od przyszłej niedzieli w zakrystii.