Intencje Mszalne 2-8.03.2020 r.

 

Poniedziałek 2.03

7.00 1. + Piotr Miąsik od Stanisława Koza z rodziną

2.  + Piotr Miąsik od brata Jurka z rodziną

3.   + Piotr Miąsik od rodziny Sitarzów

18.00 1. + Anna Krasowska (2)

2. + Helena, Kazimierz Jacek

3. + Genowefa Głodowska od synowej

4. + Genowefa Głodowska od wnuczki Danuty z rodziną; + Władysław Szwed (2), + Lucjan Borowiec (2)

Wtorek: 3.03

7.00 1. + Zofia Płonka od rodziny Majka i Rybackich – zakończenie Mszy pogrzebowych

2. + Czesław Ślemp od Roberta z Patrycją i Radkiem

3. + Czesław Ślemp od bratowej Ireny z Mariuszem

4. + Czesław Ślemp od montażystów z firmy Daw-Kar

18.00 1. + Anna Krasowska (3)

2. + Józef Konkol (40 rocz.), Aniela

3. + Czesława Kotula od brata Ryszarda z rodziną

4. + Czesława Kotula od chrześniaka Pawła Hałonia;  + Władysław Szwed (3), + Lucjan Borowiec (3)

Środa: 4.03

7.00 1 + Zbigniew Filip od Zdzisława Kozik

2. + Zbigniew Filip od Edwarda Kasiak

3. + Roman Pałka od żony

4. + Roman Pałka od córek Doroty i Agaty

18.00 1. + Anna Krasowska (4)

2. + Józef Nawój (7 rocz.), ++ z rodziny

3. + Andrzej Kozik od mamy

4. O błog. Boże dla Roberta i Barbary i całej rodziny; + Władysław Szwed (4), + Lucjan Borowiec (4)

Czwartek: 5.03

7.00 1. + Edward Witek od Włodzimierza Dudek

2. + Edward Witek od rodziny Wójcików

3. + Piotr Miąsik od rodziny Szela

4. + Piotr Miąsik od rodziny Kroków

18.00 1. + Anna Krasowska (5)

2. + Maria, Kazimierz, Anna, Tadeusz Domino

3. + Mariusz Pizło i ++ z rodziny

4. + Stanisław Trojan od córki Doroty z dziećmi; + Władysław Szwed (5), + Lucjan Borowiec (5)

Piątek: 6.03

7.00 1. + Piotr Kościak (17 rocz.), Zofia, Apolonia, Władysław

2. + Czesław Ślemp od montażystów  Firmy Daw-Kar

3. + Czesław Ślemp od sąsiadki Marty

18.00 1. + Anna Krasowska (6)

2. + Jan Ciura (17 rocz.) od córki

3. + Józef Paśko od rodziny Bieńków; + Władysław Szwed (6), + Lucjan Borowiec (6)

Sobota 7.03

7.00 1 + Anna Mazur od wnuka Grzegorza z rodziną

2. + Kazimierz Piela od córki z mężem

3. + Kazimierz Piela od syna Jana z rodziną

18.00 1. + Anna Krasowska (7)

2. + Czesława Kotula od Paśków i Krzysztofińskich – zakończenie Mszy pogrzebowych

3. + Maria, Antoni Kawa, Michał Gaweł od wnuczek

4. Dziękczynna i o Boże błog.  dla Haliny z racji urodzin; + Władysław Szwed (7), + Lucjan Borowiec (7)

NIEDZIELA: 1.03

7.00 1 + Wiesława, Stanisław Piekiełek, Grażyna Paluch (20 rocz.)

2. + Sławomir Paśkiewicz (14 rocz.)

9.00 1.  O błog. Boże dla Hanny i Mikołaja

2. + Anna Krasowska (8)

10.30 1. + Anna Mazur od wnuczki Beaty z synami Danielem i Mateuszem

2. + Helena, Roman Budzisz; + Władysław Szwed (8), +Lucjan Borowiec (8)

12.00 1. + Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Kazimierz Rachwał, Aniela, Antoni Kotula
18.00 1. + Sławomir Paśkiewicz, Józef Majder
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój