XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA 20 WRZEŚNIA 2020 R.

 

 1. Dzisiaj o 14.30 Msza św. dla dzieci komunijnych z klasy III i ich rodziców.
 1. W poniedziałek św. Mateusza Apostoła. Po Mszy spotkanie kandydatów na ministrantów.
 1. We wtorek o 14.00 pogrzeb śp. Jerzego Rożkiewicza z ul. Budziwojskiej, który zmarł nagle w wieku 52 lat.
 1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego. Po Mszy spotkanie lektorów.
 1. W środę św. o. Pio, nowenna do Matki Bożej Śnieżnej. Po Mszy wieczornej katecheza dla dorosłych.
 1. W czwartek od 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Po Mszy wieczornej w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
 1. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Spotkania oazy: o 16.30 młodszej, a o 19.00 starszej.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VII – zapraszamy młodzież z naszej szkoły oraz tych VII -klasistów, którzy mieszkają na terenie naszej parafii, a uczęszczają do innych szkół. Miejscem przygotowania do bierzmowania jest parafia zamieszkania. Jeśli ktoś nie ma indeksu proszę się zgłosić do ks. Damiana.
 1. W niedziele różaniec róża Jacka Kotuli.
 1. Zapowiedzi: Jacek Fornal i Ewelina Piwko, Bartłomiej Bożek i Patrycja Roś, Łukasz Wacławek i Marta Pałęcka (zap. II).
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła, w tym tygodniu z ul. Miejskiej prosimy rodziny z numerów: 78, 78b, 78c, 78d, 80, 80a, 80b, 80c, 80e, 82, 82a, 82b, 82c, 84, 96.

 

 1. Dzisiaj rozpoczynają się w zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd będzie w poniedziałek 5 października o godz. 3.30. Koszt 70 zł. Powrót ok 22.00.
 1. W sobotę 3 października o godz. 19.00 będzie spotkanie duszpasterskie dla mężczyzn.
 1. Dzisiaj jest zbiórka do puszek na utrzymanie Diecezjalnego Radia Via.
 1. Za tydzień przybędzie do nas były wikariusz ks. Władysław Srebrny, który na Osiedlu Słocina buduje kościół. Wygłosi on słowo Boże, a po Mszach św. przed kościołem będzie zbierał ofiary na budowę świątyni. Starajmy się hojnie wesprzeć to dzieło.
 1. Dzisiaj przeżywamy 40-lecie śmierci  ks. Kazimierza Żydzika, który był proboszczem w Budziwoju w latach 1961 – 1980. Przy ołtarzu mamy jego portret, a pod dzwonnicą wystawę zdjęć obrazującą jego duszpasterską posługę. Zapraszamy do obejrzenia.  Bóg zapłać 13 osobom, które użyczyły łącznie 98 zdjęć, z których wybrano 25. Dziękujemy ks. Michałowi za urządzenie wystawy.