Intencje Mszalne 28.09- 4.10.2020 r.

 

Poniedziałek: 28.09

7.00 1. + Franciszek Głód (28)

2. + Jan Głód od Beaty i Marcina Trojan

3. + Longin Pięta od chrzesnej Renaty z rodziną

4. + o. Adam Kotula od rodziny Witków z Budziwoja

18.00 1. O błog. Boże dla rodziny Rożkiewiczów i o umocnienie łaską Boża po śmierci Jerzego

2. + Jan Szydłowski (52 rocz.)

3. + Jerzy Rożkiewicz od rodziców

4. + Maria Rałowska od Zofii Głodowskiej z rodziną

*+ Antoni i Adela Kalandyk (28) Tarnoszyn; + Maria Kalandyk (28) Mołdawia

Wtorek: 29.09

7.00 1. + Franciszek Głód (29)

2. + Wiesław Pasierb od Grażyny i Marka Pasierb z rodziną

3. + Maria Rałowska od rodziny Bieniek

4. + Jan Głód od Zbyszka z rodziną

18.00 1. + Michał, Helena, Marian Skiba

2. + Aleksandra Głodowska od rodziny Ziembów – zakończenie Mszy pogrzebowych

3. + Władysław Szwed od Marii Kalandyk

4. O Boże błogosławieństwo dla rodziny Zaguła i o szczęśliwe rozwiązanie

*+ Antoni i Adela Kalandyk (29) Tarnoszyn; + Maria Kalandyk (29) Mołdawia

Środa: 30.09

7.00 1.  + Franciszek Głód (30) – zakończenie Mszy gregoriańskich

2. + Kazimiera Chmiel od córki Małgorzaty z rodziną

3. + o. Adam Kotula od Jana Mitał z Białej

18.00 1. + Michał, Aniela Kotula

2. + Maria Rałowska od Zofii i Małgorzaty Pałka

3. + Władysław Szwed od Andrzeja Prędkiego z rodziną

*+ Antoni i Adela Kalandyk (30) Tarnoszyn; + Maria Kalandyk (30) Mołdawia

Czwartek: 1.10

7.00 1. + Antoni Kalandyk od Stanisławy Zarzyny z rodz.

2. + Jan Głód od Katarzyny Jabłońskiej i Liliany Kołodziej z rodzinami

3. + Władysław Szwed od rodziny Pałka z Połomii

4. + Kazimiera Chmiel od Grażyny Rykała z rodziną

18.00 1. + Aleksandra Głodowska (1)

2. + Jerzy Bazan od syna z rodziną

3. + Wiesław Pasierb od Renaty i Mariusza Kieraś z rodz.

4. + Maria Rałowska od Marka Prędkiego z rodziną

*+ Wacław Prędki (1) Tarnoszyn – rozpoczęcie Mszy gregoriańskich

Piątek: 2.10

7.00 1. + Jan Głód od kuzynek Barbary i Krystyny Mijal

2. + Kazimiera Chmiel od bratowej Marii Mróz

3. + Antoni Kalandyk od kuzynki Szczypek z rodziną

4. + Longin Pięta  od personelu przedszkola sióstr

18.00 1. + Aleksandra Głodowska (2)

2. + Maria, Bolesław Kyc

*+ Wacław Prędki (2) Tarnoszyn

Sobota: 3.10

7.00 1. +  Longin Pięta od Moniki Głodowskiej z rodziną

2. + Kazimiera Chmiel od Kazimierza Kamyk

3. +Wiesław Pasierb od chrześniaka Marka Pasierb

18.00 1. + Aleksandra Głodowska (3)

2. + Teresa Depa

3. + O. Adam Kotula od Małgorzaty i Mariusza Noga z rodziną

*+ Wacław Prędki (3) Tarnoszyn

NIEDZIELA: 4.10

7.00 1. + Z róży Krystyny Ślączka o Boże błog. dla sióstr i życie wieczne dla sióstr zmarłych

2. + Zdzisław Wacławek (6 rocz.)

*+ Wacław Prędki (4) Tarnoszyn

9.00 1. + Aleksandra Głodowska (4)
10.30 1.  + Józef Lubas

2. + Wanda Przedmojska, Helena Zalewa

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych

2. O błog. Boże dla ks. Damiana z racji imienin

3. O błog. Boże dla ks. Michała z racji imienin

16.00 1. + Lucyna Warzocha (17 rocz.)
18.00 1. + Leonia Rzeźnik i ++ z rodziny
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój