Intencje Mszalne 18 – 24.01.2021

 

Poniedziałek  18.01

7.00 1. + Eugeniusz Szura od syna Janusza z rodziną

2. + Zofia Żmuda od Zespołu „Wesołe Kumoszki”

3. + Tadeusz Kozik od Stefanii Matuch

18.00 1. W intencji parafian z ulicy Senatorskiej – numery nieparzyste

2. + Anna Mazur (18)

3. + Jan Kawa (31 rocz.), Katarzyna

4. + Aleksandra Pączek od wnuczki Joanny z rodziną

*+Elżbieta Nalepa (17) w Tarnoszynie, *+ Maria Kalandyk od współpracowników Polfa-Rzeszów- Pietropawłowsk (Kamczatka)

Wtorek: 19.01

7.00 1. Dziękczynna za łaski udzielone w małżeństwie, o Boże błog. i o dar potomstwa

2.+ Genowefa, Tadeusz Głodowski

3. + Władysława Ciura od rodziny Miciudów

4. + Roman Fornal od rodziny Fedorczyków

18.00 1. W intencji parafian z ulic: Dębinowa, Alternatywy, Lotosowa, Śnieżna od Senatorskiej

2. + Anna Mazur (19)

3. + Genowefa i Eugeniusz Tondera

4. + Aleksandra Pączek od wnuka Łukasza z rodziną

5. O błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Marii w dniu 89 urodzin

 *+Elżbieta Nalepa (18) – Tarnoszyn, *+ Maria Kalandyk od współpracowników Polfa-Rzeszów- Pietropawłowsk (Kamczatka)

Środa: 20.01 

7.00 1. + Władysława Ciura od Nowaków

2. + Tadeusz Kozik od Beaty Siciak z rodziną

3. + Zofia Żmuda od Wandy i Augustyna Ziemniak

4. + Eugeniusz Szura od wnuka Łukasza z rodziną

18.00 1. Za parafian z ulic: Porąbki – parzyste, Jesionowa i Śnieżna od Porąbek

2. + Anna Mazur (20)

3. + Stanisław Żmuda

4. + Bronisława, Stanisław Kotula

*+Elżbieta Nalepa (19) – Tarnoszyn, *+ Maria Kalandyk od współpracowników Polfa-Rzeszów- Pietropawłowsk (Kamczatka)

Czwartek: 21.01

7.00 1. + Eugeniusz Szura od Ewy Cioch

2. + Zofia Żmuda od Bogumiły z rodziną

3. + Tadeusz Kozik od Stanisława i Rozalii Mikuła

4. + Władysława Ciura od Heleny Jakubiec z rodziną

18.00 1. W intencji parafian z ulicy Porąbki – nieparzyste

2. + Anna Mazur (21)

3. Dziękczynna w 2 urodziny Szymona, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

*+Elżbieta Nalepa (20) – Tarnoszyn, *+ Maria Kalandyk od współpracowników Polfa-Rzeszów- Pietropawłowsk (Kamczatka)

Piątek 22.01

7.00 1. + Władysława Ciura od Emilii i Jana Szetela z rodziną

2. + Tadeusz Kozik od rodziny Leniartowicz

3. + Zofia Żmuda  od chrześnicy Renaty

4. + Eugeniusz Szura od wnuka Jakuba z rodziną

18.00 1. O Boże błog. dla Kingi i Jerzego z racji urodzin

2. + Anna Mazur (22)

3. + Henryk Lis

4. + Aleksandra Pączek od Teresy Szetela – zakończenie Mszy pogrzebowych

*+Elżbieta Nalepa (21) – Tarnoszyn, *+ Maria Kalandyk od współpracowników Polfa-Rzeszów- Pietropawłowsk (Kamczatka)

Sobota 23.01

7.00 1. + Eugeniusz szura od swatowej Genowefy Cioch

2. + Zofia Żmuda od Marii i Grzegorza Jacek

18.00 1. + Anna Mazur (23)

2. + Eugeniusz Słowik (16 rocz.), ++ z rodziny, Agnieszka Homik

3. + Roman Fornal od Roberta i Izabeli Liskowicz

4. + Tadeusz Kozik od wnuka Sławomira z rodziną

*+Elżbieta Nalepa  (22) – Tarnoszyn, *+ Maria Kalandyk od współpracowników Polfa-Rzeszów- Pietropawłowsk (Kamczatka)

NIEDZIELA 24.01.

7.00 1. + Eugeniusz Pałka (3 rocz.)

2. W intencji wszystkich kapłanów udzielających sakramentu chrztu w ciągu 100-lecia istnienia parafii

9.00 1. O Boże błog. dla Karoliny z okazji urodzin

2. + Bernardeta Pasek, Antoni Pinoga

10.30 1. + Anna Mazur (24)

2. + Jan Biestek, Zofia i Józef Kukla

3. Dziękczynna za Bożą opiekę w czasie choroby i o dalsze wyzdrowienie

*+Elżbieta Nalepa (23) – Tarnoszyn;  *+Maria Kalandyk od koleżanek i kolegów z pracy Polfa Rzeszów– Pietropawłowsk

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Teresa Czapla (2 rocz.)
18.00 1. + Henryk
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój