Intencje Mszalne  26.04– 1.05.2021 r.

 

Poniedziałek  26.04

7.00 1. + Teresa Zimny (25)

2. + Maria Stachurska od rodziny Michałowiczów z Babicy

3. + Andrzej Kozik od Barbary i Czesława Wójcik

18.00 1. + Zofia Misiewicz od rodziny Błońskich i Ożyło

2. + Teresa Szczygieł

3. + Dorota Matuła od syna Mateusza z rodziną

* +Jan Prędki (25)– Tarnoszyn; +Józef Grzebyk od kolegów z Firmy Jowisz- Kamczatka

Wtorek: 27.04

7.00 1. + Teresa Zimny (26)

2.+  Dorota Matuła od Haliny i Józefa Płodzień

3. + Janusz Jamrozik od Marii Warzocha

4. + Sławomir Wójcik od rodziny Bombów

18.00 1. + Zofia Żmuda (1 rocz.), Edward

2. + Edward Witek (2 rocz.)

 * +Jan Prędki (26) – Tarnoszyn; +Józef Grzebyk od rodziny Macków- Kamczatka

Środa: 28.04

Czwartek: 29.04

7.00 1. + Teresa Zimny (27)

2. + Stefania Michalska od Wiesława Michalskiego z rodziną

3. + Józefa Borowiec od rodziny Kroków

18.00 1. + Stanisław i Wiktoria Błońscy

2. + Dziękczynna i podziękowanie Panu Bogu w sprawie wiadomej

*+Jan Prędki (27) – Tarnoszyn; +Józef Grzebyk od właścicieli Firmy Keskar- Kamczatka

7.00 1. + Teresa Zimny (28)

2. + Józef Grzebyk od Leszka z rodziną

3. + Maria Kalandyk od rodziny Dąbrowów

18.00 1  + Dziękczynna za otrzymane łaski, o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Renaty Kalita w 50 urodziny od męża i dzieci

2. + Wacław Michalicha od żony

3. + Janusz Jamrozik od brata Adama z rodziną

*+Jan Prędki (28) – Tarnoszyn; +Józef |Grzebyk od koleżanek i kolegów z LO Tyczyn- Kamczatka

Piątek  30.04

7.00 1. + Teresa Zimny (29)

2. + Józefa Borowiec od swatowej Marii

3. + Stefania Michalska od Jacka Michalskiego z rodziną

4. + Sławomir Wójcik od rodziny Maców

18.00 1. O błog. Boże i dary Ducha Świętego na czas egzaminów maturalnych dla Aleksandry

2. + Janina, Marian, o. Adam Kotula

3. + Zygmunt Daraż (7 rocz.)

*+Jan Prędki (29) – Tarnoszyn; +Józef Grzebyk od Mariana Lassota z Porąbek- Kamczatka

Sobota  1.05

7.00 1. + Teresa Zimny (30) – zakończenie Mszy gregoriańskich

2. +  Janusz Jamrozik od brata Adama z rodziną

3. + Dorota Matuła od synowej Bożeny z dziećmi

18.00 1. + Bronisława gawron (1) – rozpoczęcie Mszy gregoriańskich

2. + Antoni, Maria Kawa

3. + Maria Stachurska od Marka Ochędowskiego z rodziną – zakończenie Mszy pogrzebowych*+Jan Prędki (30) – Tarnoszyn; +Alfreda Piekiełek (1) – Tarnoszyn, +Stefania Michalska (1) – Barlinek

NIEDZIELA 2.05

7.00 1. + Karolina, Antoni, Agata, Jan Borowiec
9.00 1. Dziękczynna za 20 lat małżeństwa Małgorzaty i Andrzeja i o Boże błogosławieństwo

2. + Maria (8 rocz.), ++ z rodziny

10.30 1. + Bronisława Gawron (2)

2. + Stanisław Bryś (12 rocz.)

*+Alfreda Piekiełek (2) – Tarnoszyn; +Stefania Michalska (2) – Barlinek

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Jan Barczak od Krystyny i Stanisława
18.00 1.  + Maria, Leopold Warzocha
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój