Intencje Mszalne 2-9.05.2021 r.

 

Poniedziałek 3.05 – Uroczystość M.B. Królowej Polski

7.00 1. W intencji naszej Ojczyzny o przybliżenie się do Boga przez wiarę
9.00 1. O szczęśliwe rozwiązanie dla Gabrieli
10.30 1. + Bronisława Gawron (3)

2. + Marian Solecki od córki Doroty z mężem

*+Alfreda Piekiełek (3) – Tarnoszyn; +Stefania Michalska (3) – Barlinek; Adam Głodowski od rodz. Marut (Kamczatka)

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Aniela, Michał Kotula
18.00 1. + Jan Barczak od Edyty i Grzegorza

Wtorek 4.05

7.00 1. + Stanisław Trojan (2 rocz.)

2. + Ks. Czesław Jaworski

3. + Andrzej Kozik od rodziny Cycoń ze Starej Wsi

4. + Józefa Borowiec od Lucyny Kotula z rodz.

18.00 1. + Bronisława Gawron (4)

2  + Jan Barczak od Edyty i Grzegorza

3. W intencji strażaków OSP Budziwój i OSP Dębina – za żywych i zmarłych i ich rodziny.

* +Alfreda Piekiełek (4)– Tarnoszyn; + Stefania Michalska (4) – Barlinek; +Stanisław Kozik od sąsiadów z ul. Sportowców (Kamczatka)

Środa 5.05

7.00 1. + Andrzej Kozik od Zofii i Józefa Szczygieł

2.+  Sławomir Wójcik od matki chrzestnej z mężem

3. + Józefa Borowiec od rodziny Chłanda

18.00 1. + Bronisława Gawron (5)

2. + Jan Barczak od Edyty i Grzegorza

3. + Władysław Świeca

 * +Alfreda Piekiełek (5) – Tarnoszyn; +Stefania Michalska (5) – Barlinek; +Stanisław Kozik od sąsiadów z ul. Sportowców – Kamczatka

Czwartek 6.05

7.00 1. + Andrzej Kozik od Wioletty i Andrzeja Wietecha

2. + Sławomir Wójcik od Wacława z rodziną

3. + Maria Kalandyk od rodziny Warzyboków

4. + Janusz Jamrozik od Zofii Anny Kalita

18.00 1. + Bronisława Gawron (6)

2. + Jan Barczak od Edyty i Grzegorza

3. Dziękczynno-błagalna w 17-lecie ślubu

*+Alfreda Piekiełek (6) – Tarnoszyn; +Stefania Michalska (6) – Barlinek; +Stanisław Kozik od sąsiadów z ul. Sportowców

Piątek 7.05

7.00 1. + o. Adam, Janina, Marian Kotula

2. + Andrzej Kozik od dyrekcji i pracowników MAZ-MED

3. + Sławomir Wójcik od kuzynki Anny z rodziną

4. + Dorota Matuła od Magdaleny i Tadeusza Jurczyńskich z rodziną z Tarnowa

18.00 1  + Bronisława Gawron (7)

2. + Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa z zniewagi i grzechy od Danieli Prędkiej

*+Alfreda Piekiełek (7) – Tarnoszyn; + Stefania Michalska (7) – Barlinek; + Stanisław Kozik od rodziny Jedliczków – Kamczatka

Sobota 8.05

7.00 1. + Stanisław, Maria Szczygieł

2. + Stanisław Gliwa

3. + Dorota Matuła od rodziny Ślęzaków

4. + Janusz Jamrozik od rodziny Świder

18.00 1. + Bronisława Gawron (8)

2. + Stanisław Wilk

*+Alfreda Piekiełek (8)– Tarnoszyn; +Stefania Michalska (8) -Barlinek; +Stanisław Kozik od rodziny Jedliczków – Kamczatka

NIEDZIELA 9.05

7.00 1. + Emil Borowiec
9.00 1. Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla ks. Stanisława z racji imienin

2. O błog. Boże dla Lilianny

3. + Kazimierz Piela (3 rocz.)

10.30 1. + Bronisława Gawron (9)

2. + Stanisław, Anna Dudek

*+Alfreda Piekiełek (9) – Tarnoszyn; +Stefania Michalska (9) – Barlinek; +Stanisław Kozik od Zbyszka – Kamczatka

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. + Władysława, Zofia
18.00 1. + Elżbieta Rudnik od koleżanek i kolegów męża z LO Lubaczów

 

Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój