Intencje Mszalne  19.07– 25.07.2021

 

Poniedziałek  19.07

7.00 1. +Edward Myrda 19

2. +Maria Kalandyk od bratanka Marcina

3. +Stefania Michalska od wnuczki Agnieszki z rodziną – zakończenie mszy pogrzebowych

18.00 1.  ++ Jan, Katarzyna Kawa; Dorota Róg

2. Dziękczynna, o Boże błogosławieństwo dla Alicji i Andrzeja w 35 rocznicę ślubu

 *+Władysław Goś 15  – Tarnoszyna; +Tomasz Matuła 15- Barlinek; +Dorota Matuła od Marii i Włodzimierza Fic – x. Damian 

Wtorek: 20.07

7.00
  1. +Edward Myrda 20
  2. +Sławomir Wójcik od Beaty i Mariusza Rejzer – zakończenie mszy pogrzebowych
  3. +Janusz Jamrozik od chrześnicy Eweliny
18.00 1. ++Helena, Michał, Rafał Mendoń

2. ++ Zofia, Ludwik Kubicki, Mieczysław Trojan 

*+Władysław Goś 16 – Tarnoszyna; +Tomasz Matuła 16 – Barlinek; +Dorota Matuła od Bożeny i Stanisława Prędkich – x. Damian 

Środa: 21.07

7.00 1. +Edward Myrda 21

2. +Maria Kalandyk od chrzestnego Wojciecha z rodziną

3. +Józef Grzebyk od siostry Łucji z mężem 

18.00 1. ++ Aniela, Władysław, zmarli sąsiedzi

*+Władysław Goś 17  – Tarnoszyna; +Tomasz Matuła 17 – Barlinek; +Dorota Matuła od Władysławy i Stanisława Matuła – x. Damian 

Czwartek: 22.07

7.00 1. +Edward Myrda 22

2. +Janusz Jamrozik od Tomasza Jamrozik z rodziną

3.  +Dorota Matuła od Danuty i Mariana Prędkich 

18.00 1. ++ Emil, Zbigniew, Magdalena

2. +Józef Grzebyk od chrzestnej Renaty z rodziną 

*+Władysław Goś 18 – Tarnoszyna; +Tomasz Matuła 18 – Barlinek; +Dorota Matuła od Danuty i Mariana Prędkich – x. Damian 

Piątek  23.07

7.00
  1. +Edward Myrda 23
  2. +Józef Grzebyk od Tadeusza Materny z rodziną 
  3. +Janusz Jamrozik od matki chrzestnej Danuty Śliż
  4. +Dorota Matuła od Alicji i Jana Prędkich 
18.00 1.  O Boże błogosławieństwo i opiekę MB Śnieżnej dla Beaty i Bogdana w 10 rocznicę ślubu

2. ++ Albina, Henryk, Leszek Weron

3. +Maria Kalandyk od brata Tadeusza z żoną

*+Władysław Goś 19 – Tarnoszyna; +Tomasz Matuła 19 – Barlinek; 

Sobota 24.07

7.00 1. +Edward Myrda 24

2. ++Stefania, Jan, Maria, Tomasz Paśko 

18.00 1. ++ Anna, Edward Mazur

2. +Teresa Muc 2 rocznica śmierci 

*+Władysław Goś 20 – Tarnoszyna; +Tomasz Matuła 20- Barlinek;

NIEDZIELA 25.07

7.00 1. O Boże błogosławieństwo dla braci różańcowych z róży Eugeniusza Nitki, o życie wieczne dla zmarłych 
9.00 1. + Stefan Rzeszutko

2. Dziękczynna o Boże błogosławieństwo dla Barbary i Mariusza Kruczek w 40 rocznicę ślubu 

10.30 1. +Edward Myrda 25

*+Władysław Goś 21 – Tarnoszyna; +Tomasz Matuła 21 – Barlinek;

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. O Boże błogosławieństwo dla Szymona w 18 urodziny 
18.00 1. ++ Janusz, Stanisław Kotula 
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój