XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29 SIERPNIA 2021 ROKU

 

 1. Przez cały tydzień o 17.30 spowiedź dzieci i młodzieży na początek nowego roku szkolnego. Prosimy rodziców, aby pomogli swym dzieciom rozpocząć nowy rok w imię Boże.
 1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.
 1. W środę 1 września Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego będą: 8.00 dla klas od IV do VIII i o 11.00 dla klas od I do III – zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Po Mszy wieczornej Nowenna do M.B. Śnieżnej.
 1. W środę także rocznica napaści Niemiec na Polskę w 1939 r. – w modlitwie pamiętajmy o bohaterskich obrońcach Ojczyzny.
 1. I czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Od 17.15 adoracja i spowiedź.
 1. I piątek- spowiedź rano od 6.30, a wieczorem od 16.30 z Komunią o 17.00 i 17.30. O 18.00 Msza św. z nabożeństwem do Serca Bożego.
 1. I sobota – po Mszy wieczornej różaniec fatimski.
 1. W niedzielę na każdej Mszy aspersja, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.
 1. Caritas Polska pragnie zorganizować pomoc dla uchodźców z Afganistanu – dla tych co uciekli do krajów ościennych i dla tych co przybyli do Polski. W przyszłą niedzielę będzie ogólnopolska zbiórka do puszek na ten cel.
 1. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 będzie  poświęcenie nowego krzyża na ul. Jana Pawła II – zapraszamy do uczestnictwa. Bardzo serdecznie dziękujemy osobom, które podjęły się postawienia krzyża upamiętniającego 100-lecie naszej parafii. Bóg zapłać!
 1. Ks. Michał wraz z animatorami zaprasza na pierwsze spotkanie integracyjne Ruchu Światło-Życie w naszej parafii, które będzie w piątek 3 września o godz. 19.00 razem dla oazy młodszej i oazy starszej. Następne spotkania oazowe planowane są co piątek: o 16.30 dla oazy młodszej- od kl. IV, a o 19.00 dla oazy starszej od kl. VII. Zachęcamy rodziców do posyłania dzieci na spotkania oazowe, na których dziecko uczy się wiary, modlitwy oraz relacji z rówieśnikami.
 1. W tych dniach przypada rocznica poświęcenia pomnika Jana Pawła II. Na stoliczku jest ulotka zawierająca krótki tekst i zdjęcia z uroczystości. Zdjęcia zamieszczone są także na FB i stronie internetowej parafii.
 1. Zapowiedzi: Dawid Antoszczyk – Katarzyna Wiatr (I); D. Synoś – M. Piejko (III).

 

 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Tarnopolskiej prosimy rodziny z następujących numerów: 33, 41, 43, 43a, 45, 45a, 47, 49, 51, 63, 69, 73, 93, 99, 111, 117, 119.