Intencje Mszalne 22 – 28.11.2021 r.

 

Poniedziałek: 22.11

7.00 1. +Helena Pałka (22)

2. +Seweryna Pasierb od Mariana Pasierb z rodzinną

3. +Jerzy Rożkiewicz od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

18.00 1. +Jan, Helena Świder

2. +Czesława, Władysław Szwed

3. +Józef Sieradzki (40 rocz.)

*+Irena Kotula (22) – Barlinek;  *+Janusz Piekarz (8) – Francja; *+Joanna  Kozik od rodziny Garlak i Baran – Gruzja (Tbilisi)

Wtorek: 23.11

7.00 1. +Helena Pałka (23)

2. +Seweryna Pasierb od Piotra Monikowskiego z żoną

3. Jerzy Rożkiewicz od Eugenii Radakiewicz

18.00 1. +Dariusz Wacławek od syna Kamila z rodziną

2. +Halina Głodowska

3. +Augustyn, Stanisław Mazur

4. +Seweryna Gober od syna Mariana z rodziną

5. O zdrowie i błog. Boże dla Antosia

*+Irena Kotula (23)-Barlinek; *+Janusz Piekarz (9) – Francja; *+Joanna Kozik od Edwarda Warzocha z rodziną- Gruzja

Środa: 24.11

7.00 1. +Helena Pałka (24)

2. +Seweryna Pasierb od Elżbiety i Bogdana Bury

3. +Eugenia Starzak od wnuczek ze Szkocji

4. +Tadeusz Pitera od rodziny Piętów

18.00 1. +Karol, Anna Mazur

2. +Ryszard Majka

3. +Stanisław Bała (5 rocz.)

4. +Jerzy Rożkiewicz od Beaty i Jerzego Kopców

5. O zdrowie dla Benedykta

*+Irena Kotula (24)-Barlinek; *+Janusz Piekarz (10) – Francja; *+Zofia Prędka od wnuka Rafała z rodziną – Gruzja

Czwartek 25.11

7.00 1.  +Helena Pałka (25)

2. ++ z rodzin Kotulów i Brzezińskich

3. +Seweryna Pasierb od Magdaleny Pasierb z rodziną

18.00 1. +Paulina, Michał, Henryk Ryba

2. +Józefa, Tadeusz Lach

3. +Seweryna Gober od Natalii i Andrzeja Floras – zakończenie Mszy pogrzebowych

4. +Maciej Paździor  od koleżanek córki Martyny z Laboratorium Mikrobiologii

5. +Zbigniew Mierzwa od Sylwii i Tomasza Ożyło

6. O Boże błogosławieństwo dla Marty i jej dziecka

*+Irena Kotula (25)-Barlinek;*+Janusz Piekarz (11) – Francja;  *+Zofia Prędka od rodziny Kozielów – Gruzja

Piątek: 26.11

7.00 1.  +Helena Pałka (26)

2.  +Seweryna Pasierb od Wieśka Michalskiego z rodziną

3. +Eugenia Starzak od wnuczek ze Szkocji

4. +Tadeusz Pitera od koleżanek  córki Małgorzaty z MOPS Rzeszów

18.00 1. O potrzebne łaski dla całej rodziny

2. +Aneta Czemerowska

3. +Józef, Stanisław Nawój, ++ z rodziny

4. +Jerzy Rożkiewicz od rodziny Konkol z ul. Karmelickiej

5. +Zbigniew Mierzwa od Elżbiety i Wiesława Winiarskich

*+Irena Kotula (26) – Barlinek; *+Janusz Piekarz (12) – Francja; *+Zofia Prędka od Eugeniusza Lasota – Gruzja

Sobota 27.11

7.00 1.  +Helena Pałka (27)

2. +Seweryna Pasierb od Grażyny Michalskiej z córkami

3. +Zbigniew Mierzwa od Eweliny, Klaudiusza i Łukasza

18.00 1. +Zofia (17 rocz.), Stanisław Szczypek

2. +Andrzej Pałka od mamy

3. +Jerzy Rożkiewicz od sąsiada Włodzimierza Dudka

4. +Maciej Paździor od koleżanek córki Marty z Laboratorium Mikrobiologii

5. +Eugenia Starzak od męża Edwarda

*+Irena Kotula (27) – Barlinek; *+Janusz Piekarz (13) – Francja; *+Alfred Lasota od Fredka i Marty Skiba- Gruzja

NIEDZIELA: 21.11

7.00 1.  +Bolesław Michalski
9.00 1. +Stanisław Dudek (18 rocz.), ++ z rodziny
10.30 1. + Hellena Pałka (28)

 *+Irena Kotula (28) – Barlinek; *+Janusz Piekarz (14) – Francja; *+Alfred Lasota od Frdka i Marty Skiba – Gruzja

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. +Wiesław Materna
18.00 1. +Stanisław Burz od sąsiadów
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój