V NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 LUTY 2022 R.

 

  1. Dzisiaj rozpoczyna się w parafii peregrynacja relikwii św. małżonków Zeli i Ludwika Martin w rodzinach, które wyraziły taką wolę. Peregrynacja potrwa do końca marca. Są jeszcze wolne terminy można się zapisać. Relikwie odbieramy na Mszy św. o 18.00 odnosimy je prywatnie to zakrystii następnego dnia o 17.30. Wraz z relikwiami otrzymamy pomoce do modlitwy.
  1. We wtorek po Mszy nabożeństwo do św. Antoniego
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Śnieżnej. O 19.00 katecheza dla dorosłych.
  1. W czwartek od 17.15 adoracja i możliwość spowiedzi.
  1. W piątek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes  – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Spotkania oazy: 16.30-młodsza, 19.00 -starsza.
  1. W sobotę obchodzić będziemy w naszej parafii Światowy Dzień Chorego – zapraszamy ludzi starszych i chorych: 8.30 spowiedź, 9.00 Msza św. z udzielaniem sakramentu chorych, po Mszy św. zawierzenie się Bożemu Sercu i błogosławieństwo Lourdzkie Najświętszym Sakramentem.
  1. W tym tygodniu w Krasnojarsku na Syberii odprawiane będą Msze św. pogrzebowe z marca 2021 r.
  1. Serdecznie dziękujemy grupie osób – kobietom i mężczyznom za pomoc s. Teresie w demontażu dekoracji świątecznych.
  1. Trwamy w aktywnym przeżywaniu Roku Rodziny. W tym tygodniu zapraszamy żony do modlitwy za mężów. Modlitwa jest przejawem miłości – pomaga ona rozwijać dobro a ochrania przed złem. Specjalna modlitwa za męża umieszczona jest na parafialnym FB. Tam też zamieszczony jest drugi filmik pt. „Rodzina w świetle  Słowa Bożego”.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. Kolejka dobiegła końca. Rozpoczynamy kolejkę nową. Raz na ok. 2 i pół roku prosimy każdą rodzinę naszej parafii o ofiarę 50 zł na opłacenie sprzątania i zakup środków czystości. Ofiary składamy w podpisanej kopercie na tacę z zaznaczeniem „Na sprzątanie” lub w zakrystii u siostry. Za te ofiary serdecznie dziękujemy. W tym tygodniu prosimy o ofiary z ul. Herbowej z numerów: 6, 10c, 10d, 12b, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 28a, 30, 36, 38, 40.