VI NIEDZIELA ZWYKŁA -13 LUTY 2022 R.

 

 1. Jutro o godz. 22.00  wyjazd na pielgrzymkę  do Meksyku. Autobus zjedzie na parking dolny, a samochody zostawiamy na parkingu górnym.
 1. Jutro święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.
 1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.
 1. We środę Nowenna do Matki Bożej Śnieżnej i modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – 16 dzień miesiąca.
 1. W czwartek -dzień dedykowany św. Zygmuntowi Szczęsnemu Felińskiemu. Zapraszamy. Od 17.15 adoracja i możliwość spowiedzi.
 1. W piątek nabożeństwo do Bożego miłosierdzia.
 1. Trwamy w przeżywaniu Roku Rodziny. W tym tygodniu zapraszamy mężów do modlitwy za żony. Odpowiednia modlitwa podana jest na naszym FB. Tam też znajduje się nowy filmik „Powołanie rodziny” – temat bardzo ważny, zapraszamy do zapoznania się.
 1. W przyszłą niedzielę prosimy o składkę inwestycyjną. Kupujemy materiały na remont elewacji od strony drogi. Elewacja jest mocno popękana i przyjmuje wodę. Remont planowany jest na początek maja. Różaniec w przyszłą niedzielę róża Zofii Kapłon.
 1. Za ławkami są kartony z darmowymi maseczkami. Są 2 rodzaje maseczek. Prosimy zabrać po kila pudełek na rodzinę.
 1. W dzisiejszej „Niedzieli” jest artykuł o rozpoczęciu w naszej parafii roku św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.
 1. Obok gazet leżą deklaracje przekazania 1% od podatku. O ten 1% prosi Caritas Diecezji Rzeszowskiej.
 1. Na stoliczku obok kartonów z maseczkami jest darmowa broszurka pt. „Trybunał miłosierdzia” – zawiera wiele cennych i praktycznych treści na temat spowiedzi i spowiadania się. Zapraszamy do lektury.
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu z ul. Herbowej prosimy rodziny z numerów: 52, 54, 56, 66, 68, 74, 74b, 76, 78, 84, 86, 86b, 90.
 1. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na ferie „Nie ma nudy na osiedlu”. W filiach Domu Kultury na naszym osiedlu, w filii Country – ul. Herbowa i w filii Budziwój – ul. Budziwojska jest wiele ciekawych propozycji dla dzieci. Szczegóły na naszym FB.