Intencje  Mszalne 28.02 – 6.03.2022 r.

                                                                                 Poniedziałek: 28.02

7.00 1. +Antoni Lignowski

2. +Michał Przygoda

18.00 1. +Teresa Stopka (28)

2. +Czesław Ślemp                                                                                                                                                                                                3. +Helena Pałka od Aleksandry Krok i Elżbiety Paśko

4. +Mieczysław Mazur od wnyków Bartka, Arkadiusza, Korneli, Magdaleny i Jadwigi z mężem

*+Zofia Prędka od Fredka i Marty z rodziną-Krasnojarsk, +Alfred Lasota od Renaty i Grzegorza Wróbel -Tomsk, +Helena Chyła od rodziny Domino z Siedlisk-ks. Michał

Wtorek: 1.03

7.00 1. Dziękczynna za zdane egzaminy i o Boże błogosławieństwo

2. +Mateusz

3. +Edward Gawron od wnuczki Zuzanny

4. +Mieczysław Mazur od Andrzeja i Jana Prokop z Hyżnego

18.00 1. W sprawie Bogu wiadomej

2. +Teresa Stopka (29)

3. +Maria Tłuczek (1) rozpoczęcie Mszy gregoriańskich

4. +Józef Kołwa od żony Haliny

*+Zofia Prędka od Kazimiery Skiba z rodziną-Tomsk, +Alfred Lasota od Władysławy i Jurka Pryk-Krasnojarsk

Środa Popielcowa 2.03

7.00 1. +Zofia Prędka od bratowej Zofii Prędkiej z synem;  2. +Alfred Prędki od Andrzeja Miąsika z rodziną
9.00 1. +Maria Tłuczek (2); 2. Józef Borcz od Zofii Anny Kalita
18.00 1. +Teresa Stopka (30) – zakończenie Mszy pogrzebowych

2. +Władysław Gawron (24 rocz.)

*+Helena Chyła od chrzestnego Jacka z rodziną-Tomsk, +Helena Pałka od Anny Bomba z rodz.-Krasnojarsk

20.00 1. +Helena Jacek; 2. +Mieczysław Mazur od wnuków Dominika, Konrada, Martyny

Czwartek 3.03

7.00 1. +Wiktoria Pitera (1 rocz.) od córki z rodziną

2. +Zofia Prędka od chrześnicy Danuty Zawiło z rodziną

3. +Alfred Lasota od Krzysztofa Lasota z rodziną

4. ++dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 1. +Maria Tłuczek (3)

2. +Jan Ciura (21 rocz.)

3. +Halina Napiórkowska od kuzynów z rodziny Kuczmarz

4. +Józef Borcz od syna Bronisława z rodziną

5. +Edward Gawron od córki Elżbiety z rodziną

*+Helena Pałka od Ireny Rakowieckiej z rodziną ze Stanów-Tomsk, +Helena Chyła od Kazimierza Borowiec-Krasnojarsk

Piątek 4.03

7.00 1. +Kazimiera Chmiel – z racji imienin

2. +Helena Chyła od Zofii Głodowskiej z dziećmi

3. +Edward Gawron od sąsiada Kulińskiego

4. +Genowefa Krok od Stanisława i Anny Krok z rodziną

18.00 1. +Maria Tłuczek (4)

* +Zofia Prędka od Andrzeja Miąsik z rodz.-Tomsk, +Alfred Lasota od rodz. Pryk-Krasnojarsk, +Mieczysław Mazur od Mariusza Cieśla-ks. Michał

Sobota 5.03

7.00 1. W intencji wynagrodzenia za grzechy i zniewagi wobec Niepokalanego Serca Maryi

2. +Genowefa Krok od rodziny Kotulów i Terechów

3. +Helena Chyła od Stanisława i Grażyny Cag

18.00 1. +Maria Tłuczek (5)

2. +Józef, Aniela Konkol

3. +Sławomir Inglot (1 rocz.)

* +Alfred Lasota od rodz. Domoń z Siedlisk-Tomsk, +Zofia Prędka od Lucjana i Teresy Leniart-Krasnojarsk, +Mieczysław Mazur od Marzeny i Marka-ks. Michał

Niedziela 6.03

7.00 1.+Mariusz Pizło (rocz.)

2. +Wiesława, Stanisław Piekiełek, Grażyna Paluch (22 rocz.)

9.00 1. +Jan Biestek, Zofia i Józef Kukla
10.30 1. +Maria Tłuczek (6)

*+Mieczysław Mazur od Janusza Paśko z rodziną– ks. Michał

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. +Kazimierz Rachwał, Irena Kotula (1 rocz.)
18.00 1. +Maria, Kazimierz, Anna, Tadeusz Domino
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój