Intencje  Mszalne 7 – 13.03.2022 r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Lent season, written in ashes in Polish (Wielki post) for the Ash Wednesday and fasting period, Christian religious symbol artistic vintage background

Poniedziałek: 7.03

7.00 1.+Maria Tłuczek

2.+Krysyna Ciupak

18.00 1. +Józef Nawój (rocz.) i ++ z rodziny

2. +Stanisław, Bronisława, Antoni Kotula                                                                                                                                                       3. +Grażyna Paluch, Wiesława, Stanisław Piekiełek (22 rocz.)

4. +Zofia Prędka od Edmunda i Małgorzaty Leniart – zakończenie Mszy pogrzebowych

5. +Alfred Lasota od Katarzyny Paśkiewicz

*+Genowefa Krok od Aldony, Emila, Leopolda Pstrzoch -Krasnojarsk

Wtorek: 8.03

7.00 1. +Maria Tłuczek (8)

2. +Helena Curzytek

3. +Alfred Lasota od Zofii i Tadeusza Kuśnierz

4. +Helena Chyła od rodziny Machowskich z córkami

18.00 1. +Maria Stachurska (2 rocz.)

2. +Helena, Franciszek Goś, ++ z rodziny

3. +Emilia, Franciszek Ożyło, ++ z rodziny

4. +Józef Borcz od siostry Stanisławy Kobaka – zakończenie Mszy pogrzebowych

*+Mieczysław Mazur od rodziny Skibów-Krasnojarsk

Środa: 9.03.

7.00 1. +Maria Tłuczek (9)

2.+Sławomir Paśkiewicz (16 rocz.), ++ z rodziny

3. +Edward Gawron od sąsiada Kazimierza Prędkiego

18.00 1. +Elżbieta Rudnik (1 rocz.)

2. +Sławomir Paśkiewicz, +Józef Majder

3. +Marianna, Bolesław Piekarz

4. +Alfred Lasota, Zofia Prędka od Zofii i Jerzego Kalita

*+Edward Gawron od Ewy i Krzysztofa Kotula

Czwartek 10.03

7.00 1. +Maria Tłuczek (10)

2. +Mieczysław Mazur od Kazimierza Skiba z rodziną

3. +Helena Chyła od Ireny i Czesława Kotula

4. +Alfred Lasota od Teresy i Wiesława Miąsik z rodziną

18.00 1. +Bogdan, Józef Szczęch, Augustyn Mazur

2.+Marta Cupak

3. +Janusz, Zdzisław, Marta Piekarz

4. +Mieczysław Mazur od Bogusławy i Władysława Wisz

5. +Genowefa Krok od Jerzego Kuźniara z rodziną

*+Józef Borcz od Bogumiły i Marka Bomba z rodziną – Krasnojarsk

Piątek 11.03

7.00 1. +Maria Tłuczek (11)

2. +Ryszard Polak od Anny Żukowskiej

3. +Edward Gawron od kuzynki Marii  z rodziną z Siedlisk

4. +Mieczysław Mazur od Andrzeja Miąsik z rodziną

18.00 1. O pokój na świecie, o błogosławieństwo Boże dla naszej Ojczyzny od róży Zofii Pałka

2. +Franciszek Bruc od Głodowskich i Gawronów

3. +Helena Chyła od Edwarda Myrda z rodziną

* +Mieczysław Mazur od rodziny Rałowskich – Krasnojarsk

Sobota 12.03

7.00 1. +Maria Tłuczek (12)

2. +Mieczysław Mazur od rodziny Czyrków i Staszczaków

3. +Genowefa Krok od kuzynki Zofii Kuśnierz i chrześnicy Jolanty

18.00 1. +Lucyna, Jan Kut

2. +Andrzej Szymkowski (5 rocz.), +Zbigniew

3. +Kazimiera, Stanisław Grzebyk

* +Genowefa Krok od Lesława Krok z rodziną

Niedziela 13.03

7.00 1.+Eugeniusz (10 rocz.), Marianna
9.00 1. +Jan Wąs; 2. +Maria, Antonina, Marcin Tondera; 3. +Piotr Kościak (19 rocz.), Zofia, Apolonia, Władysław
10.30 1. +Maria Tłuczek (13)

2. +Czesław Ślemp

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. +Zofia Wolińska (1 rocz.)
18.00 1. +Dariusz (19 rocz.), ++ z rodziny
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój