XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA 7.08.2022 R.

 

  1. W poniedziałek św. Dominika.
  1. We wtorek św. Edyty Stein – patronki Europy. Nabożeństwo do św. Antoniego z indywidualnym błogosławieństwem relikwiami.
  1. W środę św. Wawrzyńca – nowenna do Matki Bożej Śnieżnej.
  1. W czwartek św. Klary – od 17.15 adoracja i możliwość spowiedzi.
  1. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  1. W dniach 11-13 sierpnia (czwartek-piątek-sobota) w naszej parafii organizowane będą Wakacyjne Rekolekcje Młodzieżowe pod hasłem „Chcemy żyć w Świetle” w ramach półkolonii pod patronatem Ruchu światło-Życie. Zapraszamy chętne dzieci od klasy IV i młodzież na 3-dniowy mini-turnus w naszej parafii. Zabawy integracyjne, spotkania w grupach z animatorami, katecheza, rajd do Domu Diecezjalnego Tabor, a na zakończenie planowany jest grill z tańcami – oto niektóre punkty planowane w tych dniach. Wszystkie informacje zamieszczone są na plakacie na drzwiach oraz w internecie. Opiekunem rekolekcji jest ks. Michał. Konieczna jest zgoda rodziców. Formularz jest do pobrania w zakrystii.
  1. W przyszłą niedzielę piesza pielgrzymka na odpust do sanktuariom w Borku Starym. Zbiórka w kościele o 13.00, a wyjście o 13.15. Suma odpustowa w Borku o godz. 17.00. Do domu powracamy indywidualnie – każdy na własną rękę. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Michał. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania dorosłych, młodzież i dzieci. Więcej informacji na plakacie i w internecie.
  1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Jana Pawła II numery parzyste od 180 do 232 – 180, 188, 196, 198, 200, 202, 204a, 204b, 204c, 204/1, 204/2, 208, 232.
  1. Zapowiedzi: Damian Ferenc – Sara Szczoczarz (zap. II), Rafał Kwarciak – Dominika Bochniewicz (zap. II), Maciej Kloc – Alisa Ostrovska (zap. III), Jarosław Jelinek – Patrycja Pempuś (zap. III).