INTENCJE MSZALNE 19-25.09. 2022 r.

 

Poniedziałek: 19.09

7.00 1. ++dusze w czyśćcu cierpiące

2. +ks. Henryk Markowski

18.00 1. +Wiktoria Goryl (20 rocz.) ++ z rodziny

2. +Michał Lasota

*+Stanisław Cag (18) – Tarnoszyn, +Maria Żurek (15) – Krasnojarsk

*+Joanna Pałka od Grzegorza Wereszyńskiego z rodz. – RPA, *+Tadeusz Szybiak od prac. DPS w Przeworsku – Jędrzejów

Wtorek: 20.09

7.00 1. +Stanisław

2. +Władysław Goś od chrzestnej Krystyny z rodziną

3. +Janina Kocur od Agnieszki i Piotra Trafidło

18.00 1. Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Lesławy i Piotra w 50-lecie małżeństwa 

2. O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najśw. dla Małgorzaty i Pawła w 25-lecie małżeństwa

3. +Ks. Kazimierz Żydzik (42 rocz.)

4. +Jerzy Kuzdro (1 rocz.)

*+Stanisław Cag (19) – Tarnoszyn, Maria Żurek (16) – Krasnojarsk

*+Krystyna Wacławek od Marii Gliwa z rodziną – RPA, *+Augustyn Mazur od rodziny Szczęchów z Chmielnika – Jędrzejów

Środa: 21.09

7.00 1. O Boże błogosławieństwo  dla Felicji w 1 rocznicę urodzin

2. +Janina Kocur od Beaty i Tomasza Wisz z rodziną

18.00 1. O Boże błogosławieństwo dla Witolda i Beaty w 32 rocznice ślubu

2. +Barbara Żmuda w rocznicę urodzin

3. +Eugeniusz Grzebyk (19 rocz.)

4. +Jerzy Kuzdro (1 rocz.)

*+Tadeusz Szybiak od Czesława Mędyckiego z rodziną – RPA, *+Gustaw Kukla od pracowników Tywentu – Jędrzejów

*+Stanisław Cag (20) – Tarnoszyn, Maria Żurek (17) – Krasnojarsk

Czwartek 22.09

7.00 1. +Mateusz

2. +Janina Kocur od Lindy i Andrzeja Mazur  z rodziną

3. +Władysław Goś od wnuczki Magdaleny z rodziną – zakończenie Mszy pogrzebowych

18.00 1. Dziękczynno-przebłagalna w dniu urodzin Szymona

2. +Franciszka, Franciszek, Edward

3. +Zofia, Władysław Kołwa

*+Augustyn Mazur od Doroty Prokop z rodziną – RPA, *+Marek Grzebyk od Marii Paśkiewicz – Jędrzejów

*+Stanisław Cag (21) – Tarnoszyn, Maria Żurek (18) – Krasnojarsk

Piątek  23.09

7.00 1. O błogosławieństwo Boże dla ks. Maćka Miąsika -kombonianina – misjonarza w Peru

2. Joanna Pałka od Doroty i Agaty Pałka

3. +Wiktoria Drążek od wnuka Jacka z rodziną

18.00 1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najśw. dla Bartka

2. +Stefan, Janina, Kazimierz, Wacław Prędki

3.+Wiesław Bieszczanik od żony Marianny

*+Dariusz Wacławek od Danuty Pasternak z rodziną – Jędrzejów, *+Gustaw Kukla od pracowników Tywentu-RPA

*+Stanisław Cag (22) – Tarnoszyn, Maria Żurek (19) – Krasnojarsk

Sobota 24.09

7.00 1. +Zofia Dębowska (5 rocz.)
18.00 1. O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Heleny i Czesława Dudek

2. +Antoni Trafidło (30 rocz.)

3. +Janusz, Marian, Maria Piekiełek

*+Joanna Pałka od Stanisławy i Józefa Drozd -Jędrzejów, *+Gustaw Kukla od pracowników Tywentu – RPA

*+Stanisław Cag (23) -Tarnoszyn, +Maria Żurek (20) – Krasnojarsk

Niedziela  25.09

7.00 1. +Maria, Ludwik Sikora; Katarzyna, Piotr Kuśnierz
9.00 1. +Aleksandra Głodowska (3 rocz.)
10.30 1. O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najśw. dla Filipa Augustynek w 12 urodziny

2. Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo dla Barbary i Piotra w 30-lecie małżeństwa

*+Stanisław Cag (24) – Tarnoszyn, +Maria Żurek (21) – Krasnojarsk

12.00 1. Za parafian żywych i zmarłych
16.00 1. +Jan Szydłowski (5 rocz.)
18.00 1.+Jan Rozmus (3 rocz.)
Parafia MB Śnieżna Rzeszów - Budziwój