XI NIEDZIELA ZWKŁA – 16 czerwca 2024 r.

 1. Dzisiaj o 17.00 spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających na sierpniową pielgrzymkę do Medjugorje.
 1. Jutro po Mszy wieczornej modlitwy za przyczyną błogosławionej Rodziny Ulmów.
 1. Jutro o 19.00 spotkanie Wspólnoty Przyjaciół św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego. 
 1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.
 1. We wtorek po Mszy św. w salce spotkanie formacyjne róży Zofii Pałka.
 1. We środę o 16.30 zbiórka kandydatów na ministrantów. Zapraszamy chłopców od klasy III.
 1. We środę zakończenie przedszkola przez grupę 6-latków z przedszkola sióstr.  O 17.00 w kościele akademia w wykonaniu grupy „Zajączków”. O 18.00 dziękczynna Msza św. na którą zapraszamy wszystkie dzieci z przedszkola wraz z rodzicami oraz cały personel.
 1. We czwartek adoracja od 17.15 i możliwość spowiedzi.
 1. W czwartek zakończenie roku formacyjnego parafialnych wspólnot dzieci i młodzieży. Na spotkanie na godzinę 17.30 zapraszamy Oazę, scholę, ministrantów i lektorów. Grill i wspólne zabawy będą na przedszkolnym placu zabaw.
 1. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego: zapraszamy uczniów wraz z rodzicami, dyrekcję, nauczycieli i wychowawców oraz pracowników naszej szkoły.
 1. W piątek na wieczorną Mszę św. zapraszamy członków Koronki za konających.
 1. W sobotę o 10.00 próba scholii.
 1. Zapowiedzi: Przemysław Bochenek i Anna Piekiełek, Szymon Nowak o Patrycja Nawrot, Rafał Bucior i Martyna Paździor (zap. III).
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Magicznej, numery parzyste od 4 do 64b: 4, 6, 18, 18b, 18d, 20, 22, 24c, 24d, 26, 38, 44, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 64b.
 2. Bóg zapłać za ofiary na misje w RPA składane z racji chleba św. Antoniego. Złożono 3 500 zł.
 1. W poniedziałek 24 czerwca po Mszy spotkanie zelatorów róż różańcowych.
 1. Rzeszowski Dom Kultury i Rada Osiedla zapraszają na Dni Osiedla Budziwój, które będą w niedzielę 23 czerwca na placu przed Domem Kultury Country na ul. Herbowej 3. Rozpoczęcie o godz. 15.00. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na zakończenie zabawa pod chmurką. Zapraszamy mieszkańców naszego Osiedla.
 1. Urząd Miasta Rzeszowa zaprasza na spotkanie dotyczące dotacji na ocieplenie domu i wymianę pieca. Spotkanie będzie w środę 26 czerwca o godz. 17.00 w naszej Szkole Podstawowej.
 1. W środę 26 czerwca będzie zbiórka elektrośmieci na misje. Prosimy o przygotowanie. Ulotki są na stoliku. Więcej szczegółów za tydzień.