XIV NIEDZIELA ZWYKŁA  – 7 czerwca 2024 r.

 1. Jutro modlitwy za przyczyną błogosławionej rodziny Ulmów.
 1. We wtorek nabożeństwo do św. Antoniego.
 1. W środę o 17.30 różaniec  w intencji poszanowania życia.
 1. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Śnieżnej.
 1. We czwartek święto św. Benedykta – patrona Europy – od 17.15 adoracja i możliwość spowiedzi.
 1. W piątek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu – nabożeństwo do Bożego miłosierdzia.
 1. W sobotę świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
 1. Zapowiedzi: Tomasz Domarski i Mariola Szwed (zap. I), Tomasz Bazylak i Aneta Trojanowska  (zap. I), Grzegorz Fic i Dominika Zuba (zap. II), Tomasz Kotula i Natalia Basara (zap. III).
 1. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Makuszyńskiego – numery nieparzyste od 39 do 59 (39, 41, 43, 49, 57, 59), z ul. Gościnnej numery nieparzyste od 39 do 43 (39, 41, 43) oraz z ul. Jana Pawła II numery nieparzyste od 71 do 95 (71, 79, 81a, 85, 87, 87d, 87e, 91, 95).
 1. Bóg zapłać wszystkim, którzy wczoraj zaangażowali się w przyjęcie pieszych pielgrzymów z Przemyśla ma Jasna Górę.
 1. W Kościele polskim przeżywany jest Rok Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w 40-lecie jego męczeńskiej śmierci. Jako parafia rozprowadziliśmy 1000 obrazków z „Modlitwą o wolność od lęku i nienawiści” – starajmy się często odmawiać tę modlitwę – obrazki są jeszcze na stoliku, jest wystawa zdjęć ukazujących życie ks. Jerzego – zapraszamy do obejrzenia, na parafialnym FB raz w tygodniu prezentujemy myśli ks. Popiełuszki – czytajmy i medytujmy te słowa, dzisiaj na FB przedstawiony jest krótki filmik o wynikach sekcji zwłok ks. Popiełuszki. We wrześniu planowana jest parafialna pielgrzymka do grobu i muzeum ks. Popiełuszki w Warszawie.  Rok Księdza Popiełuszki w Polsce zakończy się 3 listopada – rocznica pogrzebu. Na ten dzień w naszej parafii zaplanowane jest uroczyste wprowadzenie na stałe relikwii ks. Popiełuszki i poświęcenie dedykowanego mu ołtarzyka przy II stacji Drogi Krzyżowej.
 1. Na stolikach jest darmowa broszura „Dlaczego nie chciałaś mnie mamo?” – teksty między innymi o obronie życia i szkodliwości pornografii.